Як відкрити магазин взуття

У нашому світі багато речей, без яких нормальне життя просто не можлива, це ліки, продукти харчування, одяг та взуття. Саме про взуття і піде сьогодні мова. Попит на неї завжди буде високий, а значить, підприємець, який відкрив взуттєвий магазин буде в плюсі, отримавши гарний прибуток. Давайте максимально детально розберемо кожен крок на шляху до відкриття свого магазину з продажу взуття.

Необхідні документи

Для відкриття свого магазину взуття вам обов'язково знадобляться наступні документи:

·  Паспорт зовнішньої реклами;

·  Свідоцтво про присвоєння ІПН;

·  Свідоцтво про державну реєстрацію;

·  Свідоцтво про постановку на податковий облік;

·  Договір оренди приміщення;

·  Висновок про відповідність приміщення санітарним вимогам і нормам;

·  Висновок про пожежної безпеки;

Пошук приміщення

Найкраще це розташування – недалеко від супермаркетів, продуктових магазинів, зупинок. Таке розташування забезпечить вам шанс на залучення покупців. Найголовніший метод реклами – це вітрини, на них обов'язково мають бути виставлені самі ходові моделі взуття разом з цінниками. Так само, вам слід зробити інформаційний стенд, де буде знаходитися вся основна інформація про майбутні акції та знижки, він буде стояти поряд з дверима. Запам'ятайте, що вам не підійдуть занадто маленькі приміщення. Магазин повинен бути просторим і зручним для примірки взуття.Тому оснастити його м'якими кріслами і пуфиками, і дзеркалами. Дуже важливо грамотно спланувати торгову площу. Найбільш ходові моделі сумок і взуття краще розташувати при вході в магазин і на передніх полицях. Так вони зможуть привернути увагу покупців. Крім того, взуттєвий магазин може торгувати і додатковими товарами, такими як: парасольки, сумки, рукавички та прикраси. Дуже багато взуттєвих магазинів, таким чином, збільшують свій прибуток.

Дизайн приміщення

Пройдіться по магазинах своїх конкурентів і постарайтеся помітити, якими особливостями виділяється їх дизайн. Ви можете помітити, що більша частина магазинів взуття приділяють мало уваги дизайну приміщення, і вони надходять правильно. Стильні меблі, дорога обробка і наявність різних дизайнерських рішень ніяк не допоможуть вам з ростом продажів. Чисте, добре освітлене приміщення з зручними пуфиками, де можна присісти і кілька дзеркал, всього цього буде достатньо покупцю для прийняття рішення.Обстановка вашого магазину повинна дарувати клієнтам повну можливість оцінити і приміряти придивилася модель, і створити обстановку схожу на ту, в якій вона буде носитися. Задумайтеся про зручних стелажах, щоб покупець міг самостійно знайти і дістатися до вподобаної йому моделі.

Асортимент та постачальники

У вашому взуттєвому магазині повинен бути широкий асортимент, який зможе сподобатися покупцям. Якщо у вас є сумніви, то ви можете поспостерігати за своїми конкурентами та проаналізувати їх асортимент. Не бажано закуповувати вийшла з моди і старе взуття, це може зіпсувати враження клієнта про вашому магазині. Так само для збільшення привабливості свого закладу ви можете купити кілька манекенів для демонстрації взуття.

Персонал

Якщо ви маєте хорошою фінансовою базою, то для старту вам знадобляться: два продавця, досвідчений адміністратор і один бухгалтер. А якщо коштів не так багато, то ви можете взяти на себе роль керівника або бухгалтера. Основні вимоги до продавців – це приємний зовнішній вигляд, комунікабельність, знання в взуттєвої сфері та навички активних продажів.

Основні проблеми

Найперша проблема власників взуттєвих магазинів – це брак коштів в обороті. Для постійного поповнення асортименту, просто необхідний «грошовий буфер», це означає, що перший час, майже всі кошти, отримані від продажу, знадобиться пустити в справу. Друга небезпека – це зниження інтересу покупців. Вона може бути викликана неефективним використанням торгового простору. Щоб знизити ризик її виникнення – найміть до себе досвідченого адміністратора залу або знайдіть хорошого спеціаліста по розкладці товару.

Висновки

Багато учасників ринку сходяться на думці, що цей бізнес вигідний, але не може принести вам надзвичайних доходів. Для отримання стабільного доходу, вам знадобляться невеликі початкові вкладення і грамотна організація торгового процесу. Вивчіть конкурентів у своєму регіоні. Якщо є вільні не зайняті місця, то сміливо приступайте до справи. А що стосується перспектив розвитку взуттєвого магазину, то вашим наступним кроком може стати відкриття інтернет-магазину з продажу взуття. Якщо вас влаштовує цей вид бізнесу, то дерзайте, і у вас все обов'язково вийде. Удачі вам!