Організовуємо курси для жінок

Наявність знання завжди відігравали велику роль в нашому житті. Але мати знання — це тільки половина успіху. Головною роллю є вміння користуватися ними і передавати іншим. У такому разі передача знань і отримання від цього доходу, допоможе бізнес, а саме-організація курсів для представниць прекрасної статі.

Чому ж власне цей бізнес розрахований для жінок? Це явно. Тому що наші чоловіки дуже зайняті на роботі, або ж просто-напросто нічим не хочуть займатися. Дітворі вистачає і шкільних завдань та репетиторів на вихідних. Що стосується, милих дам, то вони можуть проводити довгі рік в побуті: то декретну відпустку, то виконує роль домогосподарки. І щоб трохи скрасити своє життя, могли б з насолодою бувати на курсах для жінок.

Різноманітність дуже велика. Наприклад, можна зробити заняття для жінок, які готуються стати матерями, у них будуть включатися семінари на теми виховання та догляду за дітьми, а також уроки самостійного дизайну, використання косметології і моди в повсякденне життя і багато іншого. Але робити акцент потрібно наявність знань, якими ви гарно володієте.

Давайте уявимо, що ви професіонал в області кулінарії. Тому простіше відкрити заняття по кулінарії. Спочатку знайдіть відповідне приміщення, розробіть запрошення записки і запрошуйте жінок. У тому випадку, якщо ви хочете спробувати свої сили в цій справі, спробуйте провести кілька лекцій розрахованих на невелику аудиторію. Можна просто провести пробні заняття для своїх друзів, знайомих, близького кола спілкування. Думаємо для початку аудиторії з 10 чоловік буде досить.

Якщо ж відразу захочете приступити до роботи професійним оратором, то використовуйте рекламні листівки, оголошення в газети і чекайте дзвінки від охочих. Для проведення благополучного заняття, бажано знати точно, скільки прийде людей. Що стосується на рахунок оплати, то вона спочатку повинна бути символічною, хоча б з самого початку.

Щоб прочитати гарну лекцію, завдовжки не більше 30-45 хвилин, потрібно спланувати кожну хвилину. Інакше ви будете приречені на те, що клієнт втомиться. Не забувайте про «живої» мови, приклади з життя, щоб розказане вами було цікаво сприймати.

Також не забувайте про підготовку до семінару саме приміщення. Зробіть провітрювання, для потреби поставте освіжувач з ніжним свіжим ароматом, зробіть достатнє освітлення, купіть зручні крісла. Якщо групи не будуть великими, то можна зробити невелике чаювання.

Якщо ж ваша справа піде вгору, об'єднаєтеся з іншими однодумцями та організуйте змішані курси, змінюючи теми.