Організовуємо пасажирські перевезення для студентів

Студенти — це унікальна у всіх сенсах ніша суспільства. З одного боку, вони ніколи не погодяться переплачувати зайві гроші. Адже не дарма в народі з'явився вираз «бідний студент». Але якщо подивитися з іншого боку, якщо з'явиться абсолютно унікальний продукт, яка зможе задовольнити будь-яку важливу потребу, то вони із задоволенням його приймуть. І дадуть за нього реальні гроші. Тільки питання полягає в тому, як винайти хороший найбільш вигідніший спосіб і для себе і для студентів. Давайте міркувати тверезо, які потреби є у студентів.А саме в тих, які прибувають на навчання з різних міст.

Найголовнішою потребою студентів є поїздка на вихідних додому. Приміром, у п'ятницю скоріше виїхати до себе в станицю, місто, а в неділю ввечері повернутися назад.

Тому виникає потреба у постійному транспорті, який зможе це організувати. Такими справами у нас в країні, як правило, займаються державні служби, які спеціалізуються на міжміських пасажирських перевезеннях. Студенти купують квитки на транспорт в п'ятницю і спокійно відправляються додому. Після чого, в кінці вихідних провертають таку ж комбінацію дій, тільки назад. Це начебто і добре звучить, але несе за собою масу незручностей.

Ті, хто дуже часто їздить, таким чином, може погодитися, що поїздка на громадському транспорті ще той атракціон. Це перша причина незручностей. Друга – до самої автостанції ще дістатися треба. А адже це займає багато часу. Третя спроба дістатися додому теж може виявитися некомфортабельною, якщо у тебе ще є кілька великих сумок при собі. І останнє – автобуси можуть відправлятися в один час і якщо ви запізнилися навіть 5 хвилин, відповідно чекати ніхто не збирається.

Ось ми навели кілька прикладів, завдяки яким пасажирські перевезення абсолютно незручні. Тому напрошується висновок: якщо поїздка додому така ж головна складова річ у житті студента, як і навчання, так чому б не покращити її? Правильно! Потрібно організувати свій бізнес пасажирських перевезень.

Ця ідея прийшла до нас з Америки, де один студент вирішив займатися перевезенням своїх друзів. Він кожні вихідні їздив на своєму автомобілі додому. І в один прекрасний день він зрозумів, що може непогано заробити на тому, що візьме з собою ще пару студентів, які жили в його місті. З цього і почалася його підприємницька життя. Він зробив оголошення в своєму університеті про те, що він може підвезти студентів у п'ятницю додому.

На сьогоднішній день цей звичайний підліток має в своєму бізнесі кілька автомобілів і підтримує зв'язок з 8 університетами і коледжами в різних штатах. Крім цього, він надає послуги нічних поїздок по місту.

Запитаєте, чому цей бізнес популярний? Та все дуже просто. Він зумів позбутися від усіх недоліків, які є в звичайних перевезеннях. Водії цієї служби працюють так: забирають хлопців з дому і доставляють їх до місця проживання під час навчання. Таким чином, не варто тягти сумки, добиратися до автобуса. Кожен студент точно впевнений в тому, що без нього автобус не заїде. Це все зможе звернути увагу людей на вашу службу.

Але і це ще не все. У кожному автобусі використовується GPS-навігатор, який можна відстежити транспорт через інтернет. А це позбавить від численних дзвінків від батьків на рахунок поточного місцезнаходження.

Також можна доповнити службу кількома студентськими функціями, наприклад, холодильники з напоями і подача гарячої піци, гарної музики і телевізора, і після цього ви точно будете популярні серед студентів.

Тільки треба перевірити, як цей бізнес зможе розвиватися в нашій країні. Адже водії маршруток зможуть стати серйозною проблемою. Але все ж, спробувати варто. А особливо в тому випадку, якщо ви студент і маєте свій автомобіль. Бажаємо успішного бізнесу!