Заробляємо на дитячих майданчиках

Як правило, в нинішніх містах, територія перед будинками виступає хаотично організованою майданчиком, оточеній припаркованими автомобілями. Грати малюкам ніде зовсім, хлопці сидять за комп'ютерами, а не ганяють м'яч. Замість цього всі ігри зводяться знову таки до комп'ютерних до чату і спілкування в соціальних мережах. На цьому тлі згадується з деякою ностальгією час, коли скрізь били гірки, драбинки, футбольні майданчики, пісочниці і т. п.

Дана бізнес ідея включає в себе заробіток пристойних грошей і створення користі суспільству.

Найпростіше починати в цьому бізнесі з пісочниць. На під'їздах будинків можна розклеїти ваші проектні фотографії, і перші клієнти з'являться самі собою. З точки зору пісочниці, для початку потрібно для її установки вибрати правильне місце. Пісочницю, за всіма нормами потрібно встановлювати не менше ніж за 12-14 метрів від громадських будівель, станцій техобслуговування, стоянок, гаражів і т. д.

Коли місце підібрано, свій проект необхідно узгодити з мешканцями будинку. Тут імовірна доопрацювання, наприклад, біля пісочниці встановити лавочки. Тут все логічно — адже батьки не будуть стояти, поки годинами будуть грати діти.

Для того щоб діти не могли отримати сонячний чи тепловий удари, можна спробувати переконати клієнта в потребі встановити навіс над пісочницею. Великих інвестицій для старту вам не знадобиться. Ви зможете обійтися відносно простими речами, типу зварювального апарату, відрізного кола, трубогиба і гарного набору столярних інструментів. Пісочниця з навісом, парканчиком і чотирма лавами мешканцям будинку обійдеться до однієї тисячі доларів. А маючи в своєму розпорядженні двох робітників, такий майданчик спорудити за пару днів цілком можливо.Ваша прибуток, як організатора, може коливатися від 200 до 400 доларів, в залежності від регіону. І це лише з одного замовлення (пісочниці).

Ясна річ, що саме для самих маленьких вона й призначена. Інші дитячі розваги (у вигляді повноцінної спортивної площадки) можна запропонувати хлопцям ж постарше. Сюди можуть увійти навіть ціле футбольне поле (якщо місця достатньо), баскетбольний щит, тенісний стіл, бруси, турніки або драбинки. Можна, безумовно, купувати спортивні снаряди вже готовими. Але, тоді основні витрати припадуть на транспорт. І в них, до того ж, будуть закладені накрутки виготовлювачів, посередників і т. п. В рази вийде дешевше, якщо зробити самому.

Ось, наприклад, баскетбольний щит. Для того, щоб його виготовити знадобиться стовп діаметром 140-170 міліметрів і заввишки 4,5-5 метрів, баскетбольне кільце (його ви можете придбати в магазині спортивних товарів) і оргскло необхідного розміру (зазвичай це 1,8 на 1 метр). Трубу потрібно міцно замурувати в бетон, кошик з щитом кріпиться на висоті близько 3 метрів. Ось власне і все.

Тенісні столи в хлопчаків користуються особливою любов'ю. Своїми руками зробити їх знову таки досить просто: необхідно за стандартними розмірами зварити каркас, замурувати в землю його, а саму стільницю виготовити з листа зі сталі, так як дерево буде швидко псується на повітрі. Для повної картини встановіть огорожу і навіс.

Нажаль, в нашій країні вандалів достатньо, тому все що ви збираєтеся робити якимось чином вберегти від підпалів, поломок і т. д. Від підпалів можна користуватися, наприклад, дерев'яних містечок) численними просоченнями. Їх безліч у кожному будівельному магазині.

Безліч підприємців, що спеціалізуються на дитячих майданчиках, також займаються їх обслуговуванням (фарбування дрібний, ремонт тощо). Зазвичай фінансування подібного роду робіт проходить за участю міських рад.

Перед тим як договариться про будівництво дитячого майданчика, особливо в багатоквартирних будинках, бізнесмени з досвідом намагаються знайти собі жвавих союзників (або навіть союзниць), які проживають там. Це забезпечить вам підтримку і частково зніме відповідальність (принаймні, у вас буде посередник).

Таким чином, необхідно розуміти, що подібного роду підприємницька діяльність соціально орієнтована, а це значить, що можна розраховувати на бюджетну підтримку. Приваблює в цьому бізнесі мінімальні вкладення. Так що пробуйте!