Починаємо бізнес з видобутку черепашнику

Різними корисними копалинами наша країна сповнена вдосталь, як не рудними, так і рудними. Всі вони знайшли широке використання в енергетичній, будівельній (виготовлення різного роду будівельних матеріалів) і важкої промисловості. Однак видобуток черепашнику є нічим іншим, як одним з найбільш привабливих занять з точки зору підприємницької діяльності, так як тут при розробці немає необхідності використовувати активні технологічні процеси і обладнання.Привабливість цього бізнесу також у простоті процесу видобутку, а висока потреба даного матеріалу в приватних будівельних кампаніях робить бізнес є дуже прибутковим. Значні поклади вапнякових порід сконцентровані на півдні країни, що надає можливості для інтенсивного їх видобутку. Найбільш популярним варіантом видобутку — випилювання штучного каменю з порід.

В найбільш об'ємних масштабах ракушняк використовується в будівництві, з-за своїх суттєвих привілеїв (та ж ціна — якість) у порівнянні з іншими будівельними матеріалами. Особливо активно ракушняк застосовується для будівництва малоповерхівок, висотою в десять-дванадцять метрів. Ринок збуту може бути різним. Для початку потрібно оцінити ситуацію. Наприклад, споруди з черепашнику у багатьох населених пунктах сусідній України складає близько 70 відсотків від загальної кількості низьких будівель.Цей факт свідчить про значної популярності і затребуваності даного будівельного матеріалу. Що природно передбачає прибутковість та перспективність даного бізнесу.

Такого роду визнання будівельного матеріалу — черепашнику з'явилася не просто так. Сам черепашник має натуральний і природний склад, в нього входять уламки і раковини молюсків, які скріплені вапняним цементом. Маючи пористу структуру, його властивостями є шумо — тепло ізоляція відмінної якості. Побудований будинок з черепашника, у всі часи буде тихим, сухим і теплим. По сей день, на ринку будівельних матеріалів можна знайти більш екологічного продукту, так як він виробляється самою природою.

Що потрібно для початку власного видобутку ракушняка? З точки зору теорії, зовсім небагато зусиль. Для початку увійдіть в якості суб'єкта підприємницької діяльності. Провівши геологорозвідку, виберіть родовище, яке найбільш підходить для вас, закупити необхідне обладнання і візьміть відповідні дозволи. Ну ось, тепер можна приступати до справи. Однак, як і в будь-якій справі, на словах все досить просто. На ділі ж, загальні капіталовкладення можуть відчутно вдарити по вашій кишені.Крім цього, ви можете зіткнутися зі значними труднощами на реалізації кожного з етапів. Потрібно також налагодити збут продукції, у тому числі і експорт. Але, як кажуть в народі: завзятість і труд все перетруть...