Продаж сяючих кольорів

Перед святами у багатьох людей виникає питання, що ж подарувати коханим і близьким? У всі віки квіти завжди залишалися універсальним подарунків на свята і торжества. Останнім часом, асортимент різноманітних квітів у магазинах просто приголомшує. Але однією новинкою сьогодні є світяться квіти, вони стрімко завойовують квітковий ринок.

Світяться квіти – це звичайні квіти, покриті особливою фарбою або гелем, які створюють ефект світіння в темряві. Світяться квіти викликають тільки позитивні емоції. Вони немов чудо і це чудо легко зробити своїми руками.

І гель і світна фарба відповідають всім стандартам і володіють високими екологічними показниками. Фарби та гель не шкідливі як для рослин, так і для людей і домашніх тварин. Як зробити світиться квітка? Дуже просто, вам не потрібно ніяких спеціальних знань. Для створення чарівного квітки вам потрібні тільки матеріали і фантазія.

Розглянемо два основних способи створення світяться кольорів:

·  Світиться гель для квітів. У цьому випадку квіти обробляють спеціальним гелем. При звичайному денному світлі, гель зовсім не помітний, а в темряві створюється ефект світіння пелюсток. Ви можете наносити гель не на самі пелюстки, а лише на їх заснування, так у покупців складеться відчуття, що квітка світиться зсередини і це дійсно виглядає чарівно. За допомогою гелю ви можете наносити на бутони квіток написи, малювати фігури і різні візерунки.

·  Світлонакопичувальна фарба. Основна відмінність фарби від гелю в тому, що вона легка і непомітна. Квітка не помічає на собі додатковий шар фарби, так як вона не обтяжує квітка і володіє високою паропроникливістю. Фарба підходить для живих квітів, так і для вже зрізаних. Ви можете наносити фарбу на бутони, використовуючи пензлик, зображуючи химерні візерунки або покривати фарбою весь бутон з пульверизатора. Світна фарба дає більш яскраве і сильне світіння на білих бутонах.

Ціна і витрати матеріалів

Світиться гель продається у флаконах по 200 мілілітрів. На повну фарбування одного бутона витрачається приблизно один мілілітр гелю. А його вартість складає близько сорока євро. Світна фарба коштує приблизно сімдесят євро за один літр. Такого об'єму вистачить на фарбування тисячі квіток. Так само фарбу можна придбати у наборах із флаконів по п'ятдесят мілілітрів. У таких наборах є комплект з декількох квітів. Тобто в звичайну світиться фарбу додається кольоровий пігмент, що надає світінням особливий відтінок.Але не забувайте, що найяскравіший світло дають фарби без додавання пігментів, вони притупляють здатність до світінням.

Шлях розвитку

Зрозуміло, ця ідея найбільш вигідна тим, хто вже давно займається продажем і розведенням квітів. Так як це буде найбільш актуально власника вже готових квіткових салонів і магазинів. Але цю ідею можна використовувати і як початок розвитку свого бізнесу. Звичайно, ваші фінансові витрати в цьому випадку різко зростуть, але ви отримаєте перевагу – на ринок ви вийдете вже з вельми незвичайним товаром, з світяться в темряві квітами. Так само, ви можете отримати додатковий прибуток від реалізації світиться фарби і гелю. Багато побачивши ваш товар захочуть зробити щось подібне у себе вдома.