Плати і спи

Кожному з нас, після важкого робочого дня, хочеться впасти в ліжко, пригорнутися до коханого і спокійно заснути до ранку. Якщо у людини є таке бажання, то можна запропонувати цю послугу і за гроші. В Японії та Америці вже стали з'являтися закладу подібної спрямованості. І вони стають все більш популярними.

Все почалося з американки Джек Самуель, яка для підробітку відкрила заклад «The Snuggery», що перекладається як «Затишний куточок». Тут сама Джекі спить з клієнтами за 60$ в годину. Причому, без інтиму – просто спить з ними в обнімку в ліжку. І в одязі. Всього в цьому закладі працюють дві дівчини. В якості додаткової послуги «Затишний куточок» пропонує своєму клієнту поспати відразу з двома дівчатами. За це клієнт платить подвійний тариф – 120$ за годину. І на цьому список додаткових послуг закінчується.

А японці пішли ще далі. Вражені винаходом американки, японець на ім'я Коду у вересні відкрив у Токіо подібний заклад «Soineya», що в перекладі з японської мови означає «спимо разом». Розрахунок робився на японців старшого віку, так як вони нерівно дихають до молодим дівчатам, і розмах вийшов величезний. В одному залі знаходиться кілька секцій, розділених ширмами, з традиційними низькими ліжками, м'якими подушками у формі серця. В залі працюють 7 дівчат у віці від 17 – 25 років. Сеанси становлять від 20 хвилин за 3000 йен (1130 рублів) до 10 годин за 50000 ієн (18830 рублів).І обов'язково сплачується окремо за вхід – 3000 йен. Такий сон не передбачає обіймів. Все це входить в додаткові послуги. За будь-якої «чих» — плати. Вибираєш дівчину для проведення часу сам – плати. Якщо хочеш обійняти дівчину, поклав їй голову на коліна – плати знову.

Крім цього, додаткові послуги входять: масаж ніг, візуальні контакти очі в очі. Вони оплачуються дорого і щохвилини. Тут також заперечується можливість інтимного контакту з клієнтами, так як в Японії проституція офіційно заборонена.

На сьогоднішній день і така бізнес-ідея має місце. І як бачите, вона цілком успішна. У нашому світі глобальних технологій людське спілкування як і раніше безцінне.