Номери підвищеного комфорту

На сьогоднішній день багато власників сучасних готелів прагнуть зробити номери як можна більш комфортабельними, щоб гості реально відчули, що не даремно платять великі гроші за обслуговування. Тому, намагаються йти в ногу з часом і впроваджують нові технології для обслуговування своїх клієнтів. Можна привести в приклад готель в Лас-Вегасі «MGM Grand». В ньому з'явилися нові номери категорії «Stay Well» для відвідувачів трепетно відносяться до свого здоров'я і самопочуття. І в них є багато цікавих «фішок».

Сервіс кімнат цієї категорії створений разом з Cleveland Clinic і компанією Delos, які спеціалізуються на оздоровчому обладнанні приміщень. У зв'язку з цим гостям буде запропоновано:

1. Сучасне освітлення, яке сприяє виробленню гормону мелатоніну, який сприяє регуляції добових ритмів. Блакитне підсвічування дасть приплив сил і енергії, пом'якшить синдром зміни часових поясів. А напрямні від світлодіодів допоможуть без проблем вночі пройти у ванну кімнату і не вмикати світло у всьому номері. Будильник з приємною музикою відображає світанок сонця поступово і м'яко пробудить від сну.

2. Вбудовані системи очищення повітря і води також є нововведенням. З допомогою HEPA-фільтрів вентиляції зменшується кількість токсичних речовин і алергенів у повітрі, спеціальне покриття в номерах не дає розвиватися бактеріям, а добавка вітаміну C у воді для купання сприяє нейтралізації хлору.

3. Гарантована захист від електромагнітного поля. Тому всі електроприлади в номерах «Stay Well» оснащені захистом від електромагнітних полів, які сприяють розладу сну.

4. Обслуговування номерів з даними зручностями в готелі «MGM Grand» для клієнтів буде коштувати близько $300 на добу, в залежності від розміру кімнати і кількості ліжок.

Це ясно, що поступово всі готелі будуть прагнути до поліпшення якості сервісу у зв'язку з великою конкуренцією. Може бути з часом таке обслуговування стане нормою і для звичайних готелів.