Диво-телефон

Хороша новина прийшла з виставки CES-2013, яка проходила в Лас-Вегасі. Нею зацікавляться в першу чергу громадяни, які багато працюють по телефону, і ті, хто хочуть це робити краще. Це стосується продавців телефонів, а також консультантів. Чимало обрадує вона і людей, які погано чують або мають слабку пам'ять. Всім їм допоможе новий апарат Ensemble від компанії Clarity (США).Суть незвичайного стаціонарного телефону в тому, що він здатний відображати всю бесіду у вигляді тексту на своєму екрані, а також зберігати всі отримані субтитри, що може комусь стати в нагоді для перегляду в майбутньому.

Апарат має традиційну люльку і, поки незвичайний і незвичний для телефонів, семидюймовий сенсорний екран. Телефон створений насамперед для літніх людей зі слабко працюючими органами чуття зору і слуху, тому в телефоні є гучність сильна (до 50 дб) і великі сенсорні кнопки для набору номера і налаштувань.

Він безсумнівно хороший для споживачів, які не покладаються на свої пам'ять і слух, які бажають після бесіди пригадати відбулася розмова. Для цього в апараті є субтитри. Весь розмова відображається в реальному часі і у вигляді тексту. Він видний на екрані апарату і може бути збережений. Як працює ваш телефон? Розпізнається мови і перекладається в текстову форму з допомогою віддаленого комп'ютера. Це вимагає підключення сервісу до інтернету.Компанія Clarity повідомляє, що завдяки підтримці уряду, субтитри в телефоні будуть безкоштовними, але даний сервіс доступний поки тільки для американців, так як перекладається лише англійську мову.

Цей новий телефонний апарат має незабаром з'явитися в продажу, початкова ціна — $229. Зараз розробник збирає попередні замовлення і заявки. Подробиць про якість зв'язку і розпізнавання мови телефоном поки що немає, і звичайно навряд чи воно буде відразу ідеальним. Але це тільки початок.

Ця бізнес — ідея актуальна у наш час і несе в собі турботу про людей, допомагає в роботі і житті.