Увага — наркотик!

Всім відомо, наскільки небезпечним може бути вживання наркотичних препаратів. А є випадки, коли людина сама того не бажаючи, стає жертвою. Вже давно створені препарати для зняття обмеження розуму над інстинктами і поведінка з подальшою амнезією. Ці препарати часто не володіють кольором, запахом, не змінюють смак напою або їжі, швидкорозчинні. І якщо такий препарат буде подсипан в напій, то після вечірки людина може прокинутися з провалом у пам'яті, і з почуттям, що вчора з ним відбулося щось незаплановане.На боротьбу з цим взявся американець Майк Абрамсон (Mike Abramson). Йому в голову прийшла ідея виробляти посуд, яка зможе розпізнавати ці шкідливі речовини.

На жаль, а може бути і удачі, він прийшов до цієї бізнес-ідеї за допомогою власного досвіду. Одного разу він і його друзі стали жертвами недобросовісних людей, хоча сам Майк не уточнює наслідки. Разом з Ворчестерським політехнічним інститутом молодий чоловік розробив ідею про те, як зробити нерозчинний реагент і нанести його на посуд. І тепер підприємець збирає гроші на введення свого винаходу в масове виробництво.

Компанія Майка DrinkSavvy планує випускати скляні і пластикові стакани, і навіть трубочки для коктейлю з нанесеним реагентом. При цьому, якщо наркотична речовина потрапляє у вміст склянки або склянки з трубочкою, то супер — реагент моментально ознаменує червоним кольором про спробу зашкодити її власнику.

Пластиковий посуд.

Скляний посуд.

Спочатку Майк має намір продавати таку «безпечну» посуд через інтернет і частина віддавати в центри підтримки жертв зґвалтувань, що похвально Далі, в його планах варто налагодити канали продажів в клуби, бари, коледжі та інші місця скупчення потенційних жертв застосування наркотиків. Також очікується, що заклади обіцяють бути лояльними до новинки для підвищення рівня безпеки своїх відвідувачів. Це дуже потрібна і правильна бізнес — ідея для сучасного світу, яка може врятувати чиєсь життя.