Мобільна медична шина

Нещасні випадки, травми та переломи найчастіше відбуваються в ті моменти життя, коли ми найменше про них думаємо. І для того, щоб надати першу допомогу не завжди під рукою знаходяться всі необхідні медикаменти. Саме з цієї причини японці вирішили винайти мобільний медичну шину — вона з легкістю поміщається і в бардачок автомобіля, і в дамську сумочку.

Компанія Kinoshita Kogyo всерйоз зацікавилася виробництвом даного медичного обладнання, оскільки воно дозволить надати допомогу ближньому навіть людині з мінімальними знаннями в медицині або зовсім не мають уявлення про неї.

Даний продукт зовні злегка нагадує простий нарукавник для дітей і принцип роботи її точно такий же. Хворому на руку (ногу) одягається шина в здутому стані і прямо на тілі надувається за допомогою спеціального тонкого шланга. Зауважте, потерпілий практично не відчує проведення даної процедури, якщо допомагає йому буде акуратний. Адже шина з легкістю застібається на кінцівки за допомогою кнопок і надувається за кілька секунд. При цьому фіксація пошкодженої руки або ноги має високий рівень.

Таке медичне обладнання як не можна краще підійде для використання в дорозі або просто на місці події. Адже чим раніше буде надана медична допомога, тим менше потрібно часу на одужання хворого. Ще одним позитивним якістю даної продукції є можливість її використання для будь-якого потерпілого. Неважливо, чоловік це чи жінка, дорослий чи дитина, в будь-якому випадку допомога буде вчасною і надійною.

Зверніть увагу, що поки тільки розроблені надувні шини для рук. В майбутньому компанія Kinoshita Kogyo обіцяє подбати і про шині для ніг. Таким чином, скоро у великому асортименті дані товари з'являться в японських аптеках, і коштуватимуть відповідно для рук і для ніг — 47$ і 65$. Низька вартість і величезна користь незабаром зроблю даний товар популярним на світовому ринку. Варто сподіватися, що Kinoshita Kogyo не зупиняться на досягнутому.