Керівництво весільному фотографу-початківцю

Практично у кожної людини є фотоапарат, а ось як перетворити його на засіб заробітку і що для цього потрібно розберемо докладніше далі.
Весільна фотографія — один з кращих способів заробити фотографу.
З чого ж почати такий на перший погляд простий бізнес. Отже першим що повинен зробити фотограф-початківець , звичайно ж вивчити свій фотоапарат, тут потрібно розуміти ,що отримати якісне фото без професійної техніки не вийде, так що на техніку доведеться витратиться. Хороший весільний фотограф повинен вчитися, щоб захопити хороші зображення, композицію, освітлення, використовувати якісні лінзи, діафрагму, карту пам'яті і мати високотехнічну лабораторію, щоб зробити якісні фото.

 

Весільна фотографія — це унікальне мистецтво ,що вимагає досконалості, дуже важливо увага до дрібниць(правильно виставити світло, взяти запасний акумулятор, необхідний як правило другий або навіть третій цифровий блок камери ).

Але це все техніка та її для того щоб стати дійсно хорошим фотографом недостатньо.
Хороший весільний фотограф в першу чергу повинен бути хорошим психологом. Треба вміти відчути пару, зрозуміти які образи і ракурси підійдуть саме їм і закарбувати не просто нареченого і наречену , а їх історію кохання.
Все що стосується весілля з часом забудеться та її запам'ятають саме такою, як її створив фотограф в альбомі.

Всі новачки фотографи стикаються з проблемою — одержання першого замовлення , щоб отримати замовлення, потрібно портфоліо, отже де ж його взяти... Будьте готові , що на перших порах ви зробите знімки , або за символічну плату, або зовсім безкоштовно. Для цього є знайомі або ж інтернет в поміч , шукайте молодят, пропонуйте свої послуги на взаємовигідних умовах.

Далі, після того, як ви зробіть перші свої роботи створюйте портфоліо і вже зможете починати шукати комерційні зйомки.
Такий бізнес не з легких і вимагає багато тренування і терпіння , перш ніж стати дуже хорошим весільним фотографом , але витрачені зусилля того варті. Як результат у вас буде безліч фото шедеврів і вдячних клієнтів, і що важливо робота приносить задоволення.