Пошиття штор – відмінна бізнес ідея для жінок

Наша сьогоднішня мова піде про різновиди шиття, яке під силу кожній жінці має швейну машинку і відмінний смак, це пошиття штор. Справа дуже цікаво тим, що весь час доведеться братися за щось нове, так як не буває однакових квартир інтер'єру або клієнтів з однаковими смаками.

Мода на дизайн змінюється кожен рік, тому стежте за новими тенденціями, робіть кожен новий замовлення унікальним.

До того ж варто включити додаткові послуги, такі як:

·  замір об'єкта на дому,

·  промальовування і вибір ескізів,

·  підбірка аксесуарів, тканин, карнизів,

·  сам пошиття штор,

·  і в кінці приміщення їх на вікна.

З самого початку, ясна річ, що у вас не буде можливості відразу відкрити масштабна справа, тому почніть працювати на дому. Для цього потрібно: швейна машинка, оверлок, тканини та фурнітура, спеціальне приміщення, знання. В якості швейної машинки ви можете використовувати саму простою модель, головне щоб вона надійно працювала. Оверлок також зіграє свою роль у пошитті, так як клієнт цінують акуратність і старанність.

Якщо ви прийшли до тієї думки, що пошиття штор, це не просто хобі, а ваш основний заробіток, то потрібно подбати про нормальному робочому місці. А для всіх своїх матеріалів і фурнітури придумайте таке місце, щоб все було біля вас. Подбайте про хороше освітлення і коробки для сміття, це позитивна риса, щоб у майбутньому скоротити час для прибирання.

Що стосується навичок, то якщо ви розумієте, що їх не достатньо, то можете походити на курси з пошиву, де дізнаєтеся багато цікавого і корисного. Ви повинні стежити за тим, щоб шви виходили рівними, так як на продаж повинні бути бездоганні речі. Це може тільки на перший погляд здаватися, що пошити шматок тканини і обробити його це так просто. Але найменший перекіс і роботу можна викидати, та й ще перед покупцем вибачаться, і повертати гроші за тканини.Але це не найстрашніше в цій ситуації, саме сумно може лягти відбитком на вашій репутації, адже незадоволений клієнт не буде мовчати.

Якщо ви будете працювати самі, то, звичайно, не варто закуповувати матеріал оптом. Хоча в такому випадку ви можете вчинити дуже мудро: познайомтеся з власниками магазинів тканин, і запропонуйте їм співпрацю, а саме, ви приводите до них своїх клієнтів, а вони за це роблять пристойну знижку. У цьому випадку і одна і друга сторона буде дуже задоволена. А також отримувати невеликий відсоток від продажу, якщо клієнт багато замовляє.

Мода на штори, як і мода на одяг змінюється досить часто. Тому тримайте руку на пульсі світових трендів. Радьте новим клієнтам новинки, то що тільки увійшло в моду, це дозволить вам отримати довіру клієнтів. таким чином зможете дуже швидко отримати репутацію відмінного дизайнера. Цікавтеся випусками журналів не тільки нашої країни, але і звертайте увагу на закордонні.

Для гарного просування вашої роботи створіть портфоліо. Створюйте хороші знімки вдалих робіт і помістіть їх в один альбом. Також це можна зробити і в Інтернеті. Адже це буде не тільки для клієнта, але й як пам'ятка собі, по якій зможете в майбутньому помічати свій професійний ріст. До того ж потурбуйтеся про те, щоб у вашому будинку на вікнах не було дивне і оригінальне.

А на рахунок пошуку роботи вам не варто турбуватися. Адже кілька пошитих хороших робіт і про вас дізнаються всі, так як спрацює сарафанне радіо. Можна розмістити свої оголошення у ЗМІ і в мережі. Найголовніше пам'ятайте, що така продукція потрібна не тільки приватних будинків, але і санаторіїв, готелів, готелів і т. д. Адже один такий замовлення зможе забезпечити вам не погану прибуток і довгострокову роботу.

З часом у вас з'являться працівники, що сприяє відкриттю власної справи. Ви зможете його оформити, як ательє з пошиття штор, на це у вас піде не більше 150 тисяч рублів. Цього цілком вистачить на перший час, для купівлі всього потрібного обладнання, і орендувати приміщення. Що стосується останнього, то знадобляться два приміщення, одне для демонстрації товару, а друге під майстерню.