Заробляємо на прокаті книг

На сьогоднішній день вельми популярними стали пункти, де можна взяти на прокат різні речі. Тобто не тільки різноманітні електроінструменти, сільськогосподарський інвентар, велосипеди або автомобілі. З найбільш популярних різновидів пунктів прокату виділяються компанії, які пропонують на прокат мобільні телефони, комп'ютери, оргтехніку, весільні вбрання, туристичні або спортивні приналежності і т. п. Але найцікавішим є не це. У даній статті ми познайомимося з ідеєю, яка відрізняється своєю оригінальністю, ідеєю для бізнесу, в основі якого лежить прокат книг.

Не дивлячись на те, що на сьогоднішній день з'явилося неймовірна кількість книжкових магазинів, що пропонують широкий вибір самої різної літератури, більшості людей подібні книги з-за вкрай високих цін просто не доступні. До того ж вам не завжди потрібно саме купувати ту чи іншу книгу. Досить часто буває так, що прочитавши її один раз, ви отримаєте всю необхідну інформацію і, після цього, вона, по суті, не потрібна, тобто буде припадати пилом на полицях. Таким чином, витрачати такі гроші заради книги, яка без діла буде стояти ще багато років, дійсно здається безглуздістю.

Безсумнівно, постачають різноманітну літературу не тільки книжкові магазини. Безліч людей взяли за звичку брати книги в місцевих бібліотеках або у своїх знайомих і друзів. Однак, особливо не варто розраховувати на те, що саме вам потрібна література опиниться у ваших друзів, а сучасної літератури в бібліотечних фондах практично не спостерігається. Ситуація трохи краща спостерігається в книжкових магазинах безпосередньо в інтернеті, але більшість людей досі не надто активні в обігу до їх послуг.До того ж, погортати і переглянути запропоновані такими магазинами книги просто не реально, а купувати літературу, так сказати, в сліпу, мало хто бажає. Разом з цим необхідно врахувати, що купуючи книги в інтернет-магазинах, їх подальша доставка може зайняти від декількох днів до декількох тижнів. І, знову потрібно виділити, що купувати потрібно далеко не всі книги. Наприклад, при написанні студентом дипломної роботи, всю необхідну для роботи літературу купувати він зовсім не прагне.

При цьому, на самій поверхні лежить вирішення подібної проблеми. Підказує його працює досить давно відеопрокат. Так ось, як зараз, ми здалеку підійшли до такого непересічній бізнесу, як прокат книг.

На сьогоднішній день, подібного роду послуги у більшої частини російських міст просто не існують. Потенційними клієнтами, які бажатимуть взяти книги на прокат, стануть не лише студенти та викладачі, але й інші люди, які прагнуть заощадити і мають пристрасть до книг.

Отже, у вас є можливість заснувати таку собі платну бібліотеку, базою для якої стануть сучасні популярні видання. В наявності має бути обов'язково навчальна і спеціальна література, а також популярні у аудиторії періодичні видання. І, звичайно ж, різна література художнього типу, написана популярними письменниками. Видавати книги ви можете за схемою, яка представлена в відеопрокатах: штрафи за псування, подобова оплата за читання, внесення застави.

З точки зору капіталовкладень, які необхідні для реалізації подібного бізнесу, великої суми не потрібно. Досить буде приблизно 100-150 тисяч рублів. Цієї суми вистачить на оренду і ремонт приміщення, а також на купівлю необхідної книжкової бази. Окупність справи не перевищить семи місяців. Таким чином, ви отримуєте високодохідний і стабільний бізнес. Однак, тут існують свої умови – запускати бізнес по прокату книг необхідно в місті, де високо цінується читання. Успіхів вам!