Виготовляємо та встановлюємо козирки

Ця бізнес-ідея підійде для майстрових чоловіків. Якщо бути ще точніше, для створення і подальшого розвитку даної підприємницької діяльності знадобиться кілька людей і відповідне приміщення (згодиться приватний будинок або гараж). Інструменту — мінімум.

Основною і головною функцією козирків і навісів є здатність захищати від опадів. Також, якщо над головними входами в будівлі встановлені добре виготовлені козирки, це, в ряді випадків, витончено підкреслює представницький вигляд будівель. До того ж, широкий козирок або навіс, розташований симетрично в займаному просторі, стає відмінним рекламним місцем.

Також є особливі навіси, козирьки, з допомогою яких є можливість з'єднати два будинки. За рахунок цього, виходить цілісна структура (комплекс). Також навіси і козирки відіграють значну роль, коли створюється літня прибудова до будинку. Для того, щоб відмінно позбавлятися від опадів, які випадають, встановлюють козирки над входом в гаражі, які знаходяться в підвальних приміщеннях.

Якщо в таких приміщеннях, нижче поверхні землі, козирок або навіс встановлено не буде, то коли сніг буде рясно випадати, машини можуть залишитися всередині гаража і не зможуть звідти виїхати. А при випаданні дощу, вода, в такому разі, може проникнути в гараж і на виїзді утворюється шар льоду. Над автомобілями, які знаходяться на вулиці навіси також встановлюють. Це допомагає збільшити термін служби кузова машини і підтримати її зовнішній вигляд в гідному вигляді.

Забути не можна і про навісах, що використовуються на ярмарках та в місцях роздрібної торгівлі. За своїми масштабами та розмірами навіси набагато більше козирків і виготовляються вони за зовсім іншим технологіям. Навіси, по своїй конструкції бувають дуже різними в залежності від ознак, які притаманні певним будівель.

Багато залежить від естетичного сприйняття і творчого уяви. За формами навіси поділяють на зігнуті, овальні, круглі, а також подвійні або односхилі. Основа їх, як правило, робиться з прямокутних або квадратних труб. З самого початку, перед безпосередньою установкою козирка або навісу, повинен бути створений попередній начерк проекту. Це допомагає дізнатися і оцінити їх сумісність з вибраним об'єктом. Зазвичай, найбільш правильним і раціональним рішенням є встановлення козирка або навісу в такому ж стилі, в якому виконана дах будівлі.

І якщо в Санкт-Петербурзі або Москві подібного роду козирків і навісів відносно багато, то в менших містах у цей бізнес ще можна втрутитися. Отже, цей бізнес може стати вашим орієнтиром у невеликих містах. Крім цього, ця ідея непогана тим, що великих вкладень тут не потрібно. А це значить, починати цей бізнес можна з мінімальним капіталом. Даний бізнес в основному полягає в пошуку потенційних клієнтів, які бажають замовити цю продукцію.

Самі технології виробництва дуже прості. Ті, хто знайомий зі зварюванням, зможе самостійно робити каркас. У кого ж подібні знання відсутні, можуть звертатися до послуг зварювальників. Готові каркаси необхідно обтягнути пластиком або тканиною. Після цього козирок можна вважати готовим. Собівартість квадратного метра козирка знаходиться в районі 80 доларів, можна реалізовувати за 180-200 доларів.

Для організації цього бізнесу знадобиться невелике приміщення, де буде проводитися монтаж конструкцій. Тут цілком підійде гараж, вагончик або побутівка. Також потрібні інструменти — степлер, фен, дриль, металева лінійка, сегментний ніж.

В однієї людини, щоб виготовити один козирок, може піти від півгодини до 2 годин. Таким чином, за один робочий день можна провести до 10 козирків.

Зрозуміло, витрати варто включити початкові витрати на оренду або купівлю приміщення, зварювального апарату і рекламну кампанію. Разом з цим, необхідно відзначити значні перспективи в цьому бізнесі. Зі збільшенням числа клієнтів, збільшитися і кількість робітників. Успіхів вам!