Послуги авторозборок

На сьогоднішній день одним з найвигідніших бізнесів вважається розбирання на запчастини автомобілі. Цим бізнесом займається велика кількість людей і компаній. Така популярність пояснюється тим, що одна машина розібрана приносить дохід в розмірі 100 – 150 %.

Ще колись цими справами займалися прості автомеханіки. Але минув час, і зараз беруть таку роботу великі компанії. Якщо ви все-таки вирішили відкрити свою справу з розбирання машин, тоді потрібно буде враховувати всі за і проти. Адже не кожну деталь вийти потім продати, тому тут є ризик. До того ж, серед легальних автомобілів може виявитися і викрадена.

Великим попитом у водіїв користуються деталі до старих іномарок. Адже купити нові запчастини просто не можливо, їх вже не випускають, або коштують дуже дорого. В більшості випадків власники іномарок не мають такі гроші на нові запчастини, тому з радістю звертаються до послуг авторозборок.

До того ж, на авторазборках, деталі навіть на нові запчастини будуть коштувати в два рази менше ніж в магазині. І це ще більше додає клієнтів цих служб. Популярні серед водіїв саме передні або задні частини автомобілів, які були незначно пошкоджені при аварії: п'ята двері, капот, фари, бампера.

Що ж стосується автомобілів, то їх можна купувати у самих власників або на стоянці ГИБДД, де є ціле сховище машин, від яких відмовилися власники. Також можна купувати битий транспорт в зарубіжних продавцем. Ціна там буде маленькою, за те розбирання принесе не погану прибуток. В державних інстанціях потрібно здійснити реєстрацію як ІП або ТОВ. Цей вид діяльності тільки вимагає отримання ліцензії, яка буде підтверджувати право на проведення подібних робіт.

Реалізацію запчастин можна здійснювати не тільки звичним шляхом, але й через Інтернет магазини. У такому разі продажу збільшуються в кілька разів, але потрібно ретельно продумати форму оплати і систему доставки деталей. Направьтесь за сприянням у службу кур'єрської доставки, вони з задоволенням допоможуть доставляти товар на території всієї країни.