Прокат електричних скутерів

Проблеми впливу автомобілів на екологію заслуговують окремого розгляду і закликають нас вирішити в найкоротші терміни. Для того, щоб переконатися в дійсності цього лиха, достатньо приїхати в один з великих міст. Автомобілів багато настільки, що складається враження, що справжніми господарями міст є саме вони. Багато сімей мають мінімум по одному авто. Місць під спорудження стоянок і гаражів просто не вистачає, а паркування переповнені. Але, на міських дорогах твориться найстрашніше. Відчуття таке, що через кілька років у містах рух просто встане.Їм просто не буде вистачати місця в результаті постійного збільшення їх кількості.
Транспортну проблему на сьогоднішній день вирішити вкрай складно. Під цей випадок підходить чудова книга написана Томом Вандербільтом під назвою «Трафік. Психологія поведінки на дорогах». Світова ситуація на дорогах тут розписана у всіх подробицях. Більшість людей висловлюють думку, що вирішення проблем з пробками лежить у збільшенні числа залізниць та їх розширенні, але насправді це помилка. При появі нових транспортних шляхів, число транспортних засобів відразу збільшується. Підійти до вирішення цих проблем необхідно по-іншому.А саме за допомогою прокату електричних скутерів.
На сьогоднішній день, є можливість покращувати в містах екологічну обстановку і заодно знайти спосіб зменшення на дорогах кількості транспортних засобів. При цьому нічого кардинально нового придумувати не потрібно, а лише доопрацювати ідеї, які існували раніше.
Ймовірно, ви чули, що останнім часом у багатьох європейських і американських містах пункти прокату велосипедів користуються особливою популярністю. За невелику плату в таких місцях у вас буде можливість відправитися по міських околицях в незабутню подорож на орендованому двоколісному механічному одного. З'явилися навіть автомати, які здають на прокат велосипеди.
На перший погляд все ніби добре. Кількість автомобілів знижується за рахунок зростання числа велосипедів. Пробки зменшуються. Поліпшується екологічна обстановка в багатьох містах. Подібного роду програми необхідно лише популяризувати в інших містах і радіти отриманими результатами.
По суті, так воно і є. Але це лише з одного боку. З іншого — розлучатися з мотоциклами, автомобілями та іншими транспортними засобами, які забезпечують комфортне пересування, щоб обміняти це все на крутіння педалей, готові далеко не всі. Тобто більшості людей велосипедами не спокусиш. Необхідно щось інше. Приміром, електроскутери.
Якщо заглибитися в цілі даного бізнесу, то головним його завданням є скорочення на дорогах числа мотоциклів і автомобілів, поліпшення ситуації виникають повсюдно пробками і значне зниження кількості шкідливих викидів.
На перших порах клієнтам можна запропонувати 50 електричних скутерів. У пріоритеті оснащення скутерів акумуляторами високої потужності, які на одній підзарядці дозволили б долати до 50 км. Достатньо для міських доріг максимальної швидкості близько 65 км/год.
Здавати в оренду електричні скутера можна за допомогою безкоштовних програм. Бажано, щоб вони були доступні для Android і iOS і Windows Phone. Єдиною вимогою до клієнтів — наявність у них прав на керування мотоциклом або автомобілем. З точки зору ціноутворення, то тут все буде залежати від обраного клієнтом тарифу. Є кілька варіантів. Наприклад, ви можете пропонувати оплачувати тариф, заснований на кілометраж — приблизно 20-30 рублів за 1 км. Даний варіант буде вигідний тим, хто розраховує на подолання невеликої відстані до точки призначення.Другим форматом оплати може бути погодинна тарифікація. Тут можна брати близько 200-300 рублів за кожну годину використання електроскутера. І, звичайно ж, безлімітний тариф, який обійдеться вашим клієнтам до 5 тис. рублів. Як видно, знайти для себе подходящяий варіант зможе кожен ваш майбутній клієнт.