Реалізуємо хороший прибуток з допомогою робота-переносника багажу

Дана тема буде близька тим людям, які люблять читати фантастику про лицарів і драконів. У кожної такої історії ми помічали, що у головного героя є свій особистий помічник, завданням якого є супровід свого лицаря і транспортування потрібної зброї. Таких людей у різні часи називали по-різному. Але в давні часи називали їх зброєносцями. Вони були вірними товаришами лицарів, які були не простими друзями і помічниками, але і їх учнями. У цих людей були свої амбіції – вони хотіли стати лицарями. Але, на жаль, не могли отримати цей високий титул.Він давався лише тим людям, які мали титули. Було, що деякі простолюдини теж ставали лицарями за хорошу службу зброєносцем. Іншим же людям доводилося так, і тягати всі потрібні речі за своїм лицарем все своє життя.

Ви напевно здивовані такою розповіддю про лицарів? Все дуже просто. Наступна тема для бізнесу чимось нагадує середньовічну тематику. Ви тільки уявіть собі таке, що у вас з'явився власний зброєносець, який буде ходити завжди за вами і носити важку ручну поклажу. Звичайно ж, мова не піде про мечах і зброї. А про важких сумках і пакетах з продуктами. Можливо, в недалекому майбутньому у нас з'являться такі помічники, тільки не живі люди, а високоінтелектуальні машини, а саме роботи.

За все існування людина навчилася використовувати для перевезення різних тварин. Навіть страшно подумати про те, якби людина все своє життя розраховував лише на свої сили. Давайте розглянемо простий приклад – супермаркети. Уявіть таку ситуацію: залишається все на своїх місцях, а кошики і візки зникають. В такому випадку доведеться нести всі продукти в руках, а так багато не понесеш. А це нікому не було зручно. Тоді довелося б ходити в магазин всією сім'єю, чим більше рук. Тим більше маєш.

І такі помічники зустрічаються часто-густо. В магазині нам допомагають візки, додому пакети везуть в багажнику, а якщо габаритний товар, ми скористаємося службою доставки.

Тому виникла ідея створення механічного помічника, який зможе звільнити руки господаря і слідувати за ним всю дорогу.

Над цим проектом працюють вже кілька років американські вчені. Вони розробили зовнішній вигляд робота, який буде схожий на візок на колесах, яка м'яко переходить в шию зі смішною головою. Він створений прекрасним помічником і другом для людини, а саме супроводжувати його всюди, куди б не пішов власник. Вони тим і нагадують зброєносців, такі ж вірні і віддані.

Робот буде орієнтуватися на ультразвукові хвилі. Буде існувати два датчика, у господаря, а інший – вмонтований у самому роботі.

Вага робота складається приблизно 9 кг. При такому маленькому вазі він може перевезти близько 22 кг вантажу. Працює він від акумулятора, якого вистачає приблизно на шість годин.

Мінус помічника в тому, що він ще не може долати перешкоди,

навіть такі банальні як бордюр. Можливо, потім розробники придумають механізм, щоб він спускався і підіймався самостійно.

А поки власникам доведеться допомагати своїм роботам.

Нещодавно пройшла конференція, де було представлено прототип робота. Відома американська компанія планує запустити на наступне літо виробництво роботів. Принаймні, так стверджують розробники. Але, не дивлячись на це, навіть зараз можна придбати такого собі помічника всього за 1400 доларів. Погодьтеся, це і не дуже велика ціна, так як ви отримуєте власного робота, що зробить вам життя комфортним і цікавим.