Робимо ляльку Тільду своїми руками

Коли вперше ми побачили на прилавках ляльку Тільду, відразу виникла думка, що це дуже примітивно і просто. Але не минуло багато часу, як це початкове думка відразу ж змінилося в іншу сторону. Незважаючи на простоту іграшки, вона має власну індивідуальність, що дозволяє їй створювати навколо себе затишок і тепло. Саме того, чого так зараз не вистачає багатьом. Плюс до цього додамо її численні образи, в стилі кантрі, який завжди залишається в тренді, і у нас вийшов досить успішний бізнес, який зможе принести хороший комерційний успіх.

Але для початку давайте згадаємо, як з'явилася на світ ця лялька. Придумала її норвезька художниця Тоні Финнангер, коли працювала в магазині hand-made товарів. Вона була продавцем, але завжди мріяла бути письменницею дитячої літератури. Тому в оточенні подібної продукції, вона створила цю ляльку, разом з одягом і світом, в якому вона живе. У 1999 році, коли художниці було лише 25 років, вона написала відразу дві книги про Тільді і відкрила свій магазинчик з цією ж назвою. У ньому вона продавала майстер-класи зі створення цих ляльок, а також потрібні матеріали для її створення.Художниця виконала величезну роботу: створила викрійки, і ще зробила з ним ляльки, а також намалювала велику кількість ілюстрацій, закупила матеріали для наборів, орендувала магазин і оформила його, і т. д. Одним словом, вона не просто створила ляльку, вона все до останньої дрібниці спроектувала. Завдяки цьому, вона стала дуже популярною.

І ось, вже стільки років, письменниця все далі продовжує випускати книги про Тільді і розширила асортимент товарів навколо цієї ляльки.

Для створення ляльки використовуються натуральні матеріали, такі як: льон, бавовна, фланель і т. д. До того ж воліють брати пастельні тони. З лишком яскраві і «кислотні» кольори не використовуються.

Давайте розглянемо основні риси ляльок Тільда:

·  Обличчя ляльок і мордочки звірів умовні, ніс невеликий, очі чорні і близько розміщені, є рум'янець на щоках.

·  Дуже пишні і недбало зачесане волосся.

·  Мають пишні форми.

·  Всі звірята і декоративні елементи мають плавні силуети.

·  Спокійні кольори.

·  І найголовніше – немає великої кількості деталей.

Як же зробити саму ляльку? Вибираємо викрійку, розкладаємо її на відповідному матеріалі, і обводимо, не забуваємо про відступи на шви, і вирізаємо. До того ж, якщо немає підходящої тканини для тіла ляльки, можна просто пофарбувати аніліновими фарбами, або просто міцним чаєм або цибулею. А що, дешево і сердито! Після цього зшиваємо всі деталі на машинці або вручну і набиваємо синтепоном.

Слідкуйте за тим, щоб наповнювач рівно ліг в тонких деталях, таких як хвостики, ніжки, ручки. Якщо ви хочете, ручки-ніжки згиналися, то зробіть невеликий простір в районі колін і ліктів і прошийте з двох сторін. Потім всі деталі зшивають потайним швом або ж просто гудзичками. Одежинку іграшок шиють теж з натуральних тканин і мережива.

Що ж стосується волосся, то вони робляться з товстої пряжі, причому сама зачіска може бути різною, від довгої коси до короткого каре. Не забувайте про щічках, прикрасьте їх сухими рум'янами або червоним олівцем. І останнім штрихом у створенні лялечки залишається придумати аксесуари. Їх можна робити самим або купити в інтернет-магазинах.

Якщо це все робити, ви отримаєте не тільки хороший заробіток, але і втілюйте свої творчі бажання.