Розводимо равликів гігантських розмірів

У цій статті ми обговоримо нестандартну бізнес ідею, від якої у більшості (особливо у жінок) можуть піти по шкірі мурашки. Так чи інакше, цей бізнес побудований на вкрай невибагливі абсолютно нешкідливі, не викликають алергічних реакцій істот, які, до того ж, ще можуть і приносити своєму власникові непоганий прибуток. Давайте проаналізуємо, як в домашніх умовах вирощувати равликів гігантських розмірів (ахатин).

Ці незвичайні домашні тварини мають, на перший погляд, цілком звичайний зовнішній вигляд (крім їх розмірів, звичайно ж). Але, потрібно згадати ще про кількох моментах. В першу чергу це їх шалено красива, конічного типу, раковина, яка має до дев'яти витків. Але їх розміри – це щось. Ці равлики в довжину досягають тридцяти сантиметрів і важать до трьохсот грам. По суті, їх по праву можна називати найбільшими в світі молюсками.

Цікавим є те, що цей вид равликів шкодить сільському господарству і безпосередньо завдають шкоди цукрового очерету. Їх популяція різко збільшується, за рахунок швидкого розмноження. При всьому цьому, безліч ентузіастів в нашій країні тримають вдома, в якості домашнього вихованця, цього гігантського «слизняка». А деякі, на своєму, так би мовити, дивне хобі, непогано ще й заробляють.

Для вирощування гігантських ахатин потрібно, в першу чергу, тераріум. Для цих цілей також цілком підійде контейнер з пластику. Але, тераріум все-таки краще. До тераріуму ніяких особливих вимог не висувають. Втім, дотримати кілька моментів все-таки потрібно. В першу чергу, слід торф'яної насипати грунт на дно і неодмінно зробити щось типу маленького басейну (може підійти навіть звичайна тарілка або низька ванночка). У вашому тераріумі вода необхідна для підтримки необхідного рівня вологи.Ахатини надзвичайні любителі приймати водні процедури, що виглядає дуже цікаво.

Для утримання подібних равликів зверху тераріуму потрібно натягнути дрібну сітку. В іншому випадку одного разу ваші улюблені ахатини повилізають з тераріуму і почнуть подорожувати по квартирі. А в умовах того, що ці істоти абсолютно не видають шумів, їх буде непросто знайти.

Подбайте, щоб у тераріумі була стабільна температура в рамках 24-26о С. допоможуть вам у цьому лампи, які в будь-якому магазині зоотоварів представлені в досить широкому асортименті. Ахатини витримують зниження температури повітря до +2о С. В таких випадках зазвичай вони впадають у сплячку. Якщо їх не будити, поруч поклавши шматочок ароматного банана або бризкаючи водою, триватиме вона може і до року.

З точки зору годування цих улюбленців багатьох наших співгромадян, все зводиться до досить простим правилам. Головне знати не можна їсти вашим равликам. Серед таких продуктів: цитрусові, кухонна сіль, риба і м'ясо.

Годувати гігантських ахатин можна м'якими фруктами і овочами, типу кабачків, бананів огірків і т. п. Цікаво те, що ахатини в молодшому віці віддають перевагу свіжим фруктам і овочам, в теж час молюски старші віддають перевагу більше трошки зіпсовану зелень. Крейда або кісткове борошно також слід включити в раціон.

Де тут вигода? Схема розведення проста: необхідно придбати двох особин, сформувати відповідні умови для... ну ви розумієте. Далі чекаємо потомства. І, після деякого часу вже можна продавати підростаюче покоління.

Розповідаючи про ідеальних умовах вирощування ахатин, ми забули згадати про те, де ж купувати цих равликів. Якщо ви вирішите обійти зоомагазини вашого міста, найімовірніше, ні в одному з виявити ахатин не вийде. Купити (втім, як і продати їх у вас є можливість на спеціалізованих форумах або сайтах в інтернеті. Часто буває так, що потомство своїх равликів власники роздають безкоштовно. Разом з цим, ринкова вартість таких равликів доходить до 7 тисяч рублів. Таким чином, називати подібне хобі безперспективним та непотрібним мова просто не повернеться. Успіхів вам!