Шиття на дому

Якщо ви змінили роботу, а вона не влаштовує, сидите в декреті з дитиною, або просто зрозуміли, що готові працювати на себе цей варіант, як ви сподобається. Займіться шиттям на дому, це відмінний вид доходу для жіночої статі, і не тільки їм. Бувають такі чоловіки, які теж захоплюються такою роботою, шиють приблизно одне яке-небудь виробами маленькими партіями на продаж.

Якщо ви прийшли до тієї думки, що пора хобі міняти на відмінний заробіток вдома, то подбайте про всіх дрібницях виробництва. З обладнання вам знадобиться оверлок, швейна машинка, і, звичайно ж, вміння шити. Оверлок допоможе вам створювати професійні речі. Підберіть в будинку зручне для роботи місце, дивіться, щоб там було достатнє освітлення. Також немало важливим фактором є те, що ви повинні повністю спланувати свій робочий день. Адже потрібно врахувати і те, якщо є маленька дитина в хаті, то хто зможе за ним доглянути.З цієї хвилини ви стаєте самі собі начальником, і повинні розуміти те, щоб побутові справи ні в якому разі не відволікали від роботи.

Що стосується пошуку клієнтів, то це зможете зробити так само, як і в іншому виді рукоділля – через своїх знайомих і друзів. І повірте, спрацьовує на всі 100% сарафанне радіо. Можете помістити оголошення в газети, журнали і навіть створити свій особистий сайт, де зможете розміщувати свої нові творіння. Також можна зробити красиві брошури та роздати знайомим і незнайомим, рознести в різні місця, де завжди є великий потік потенційних клієнтів (перукарня, косметичний кабінет). Постарайтеся зв'язатися з усіма компаніями, які займаються шиттям.Можливо, вам відразу і відмовлять, але не полінуйтеся і залиште своє резюме в них. Знаєте, бувають такі випадки, коли просто терміново потрібно виконати велике замовлення на таких фірмах, але працівники не справляються з цими завданнями самі. Тому, ваше резюме допоможе їм зробити замовлення вчасно. Або ж дзвінок від роботодавця може бути спровокований різким збільшенням обсягу роботи, а брати людину на повну ставку як-то не вигідно. Якщо ви майстриня на всі руки і можете з простої тканини зробити справжній шедевр мистецтва, то це стане ще однією причиною, по якій вони будуть просто зобов'язані передзвонити.Обійдіть всі магазини спеціалізуються на декоративних речі. Адже шиття на дому – це не тільки плаття та костюми. Це ще і ряд інших прекрасних речей: і скатертини, і постільна білизна, ковдри, подушки, та інші цікаві штучки. Якщо маєте не стандартне мислення в роботах, то вас із радістю зустрінуть всі дизайнери, так як з їх мисленням і планами не завжди можуть впоратися магазини.

Ну ось і все, ми вам дали чудову ідею для втілення своїх бажань і планів. Адже бути незалежною це по достоїнству чудово.