Заробляємо на вирощуванні та продажу кактусів

Бізнес, який ми розглянемо в цій статті, доступний широкому колу людей. Великих капітальних вкладень він не вимагає і, до того ж, може стати для вас джерелом гарного доходу. Разом з цим, подібної підприємницькою діяльністю ви з легкістю зможете займатися у себе вдома. Якщо ви зацікавилися, на чому можна заробити хорошу прибуток, тоді дана стаття допоможе вам в цьому розібратися.

Давайте проаналізуємо ідею для бізнесу, яка полягає у вирощуванні та подальшої реалізації кімнатних рослин. Однак, ми не будемо говорити про звичайних фикусах або фіалках, а розглянемо самі, ймовірно, екзотичні «зелені створення» у світі, зокрема, розберемося як вирощувати кактуси і реалізовувати їх у подальшому. Цей бізнес реалізувати може кожен. А для розуміння, наскільки це прибуткова ніша, ви можете зайти подивіться на ціни в найближчому до вас квітковому магазині.

Приміром, навіть у невеликих містечках ціна невеликих кактусів коливається від двохсот-трьохсот карбованців і навіть до кількох тисяч за колючі рослини більш екзотичних видів.

Якщо розібратися, то привертає в кактусах дуже багато. І видовище неймовірної краси, яке надає нам їх цвітіння. І їх простота вирощування і невибагливість (без води вони можуть стояти цілодобово, не втрачаючи при цьому свого товарного вигляду). І їх не схожий ні на що інше зовнішній вигляд, адже він такий своєрідний. Все це, безумовно, дає нам право називати кактуси однією з найбільш привабливих і цікавих кімнатних рослин не лише в нашій країні, але і далеко за її межами.

Кактуси, крім іншого, мають велику популярність серед людей, які проводять багато часу за комп'ютером, так як прийнято вважати, що ці чудові рослини мають властивість забирати в себе всі шкідливі випромінювання, які виробляють комп'ютери.

Якщо ви зацікавилися такою ідеєю, тоді вам необхідно знати декілька нюансів. У квартирах кактуси потрібно вирощувати при дотриманні певних умов. Зокрема, температура повітря повинна бути не нижче 180С. Для цих, назвемо їх, зелених їжаків, висока температура абсолютно дарма. Поливати кактуси в літній час потрібно з такою ж періодичністю, з якою ви поливаєте інші кімнатні рослини. А ось в зимовий час, краще зменшити кількість води і поливати не більше двох разів в місяць. Адже в цей час, саме в умовах сухого повітря, кактуси будуть цвісти.

Якщо ви плануєте вирощувати кактуси в горщиках, подбайте, щоб там була пухка й пориста грунт. Це прискорить їх швидке дозрівання і зростання, і, таким чином, до коріння рослини буде забезпечений вільний доступ вологи.

Ще одним важливим моментом є той факт, що молоді кактуси потрібно поливати частіше в кілька разів, ніж старі.

Найпростішим способом розведення кактусів є, так званий спосіб живців. Їх необхідно зрізати рослини, висушити протягом декількох днів, а далі просто висадити по окремих горщиках. Вологий піщаний грунт ідеально підійде для зростання живців. Найбільш вдалим періодом для висаджування кактусів вважають весняний час року.

З точки зору їх реалізації, тут вам на допомогу прийдуть відповідні інтернет-сайти, оголошення в газетах і, безумовно, квіткові магазини.