Створюємо бізнес на аерографії

Аерографією називається нанесення оригінального малюнка, з допомогою струменя повітря з найдрібнішими крапельками фарби (аерографа) на певну поверхню.

Мені здається, більшість з нас бачили всілякі картини і малюнки на автомобілях, при тому, що це були не наклейки. Вони підкреслюють стиль власника автомобіля і надають йому індивідуальності. Тому, власники автомобілів, ці твори мистецтва, досить часто замовляють собі.
Ідея бізнесу в тому, щоб створювати за допомогою аерографа малюнки на машинах.

Ваші потенційні клієнти, по суті, всі існуючі власники автомобілів.
Для відкриття такого роду бізнесу відкривати фірму не потрібно, достатньо лише зареєструвати підприємницьку діяльність.

Приміщення буде необхідним лише в тому випадку, якщо ви захочете займатися цим у себе (щоб не їздити на замовлення).

Початковий капітал – мінімальний. Основними витратами в цій справі є плата за реєстрацію ПП, необхідна фарба і сам аерограф. На другому плані покупка комп'ютера, створення свого портфоліо, макетів і т. п.

Так як справлятися з усім самому, персоналу, як такого також не потрібно. Тут важлива індивідуальність. Так як це творча робота, унікальність кожного автора і його робіт дуже важлива. Тому, в принципі, можна працювати і самому.

Ваші готові роботи стануть для вашого бізнесу найкращою рекламою. Якщо у вас є особистий автомобіль, зробіть з нього твір мистецтва. Якщо машина буде привертати увагу, вся реклама піде, як кажуть «з вуст у вуста». Якщо цього недостатньо, є ще кілька варіантів: можна зробити свій сайт в інтернеті, а також обходити і домовлятися про співпрацю з шиномонтажками, СТО і т. д.
На рахунок прибутку, якщо підійти до справи серйозно, вона буде набагато більше, ніж зарплата робітника на заводі, доктора і викладача.

При подальшому розвитку можна задуматися про відкриття дизайнерської школи по навчанню аерографії (курси аерографії, приватні уроки аерографії і т. д.) з можливістю подальшого працевлаштування ваших учнів. Але, з досвіду можна сказати, що це чудовий невеликий (може бути навіть сімейним) бізнес для особистого задоволення та отримання додаткового заробітку.

Коли будете починати, врахуйте, що буде вкрай мало замовлень, так як про вас ще не дізналися. Однак, якщо ви підійдете до справи серйозно і дійсно є професіоналом своєї справи – клієнти почнуть з'являтися з завидною частотою.