Здаємо в погодинну оренду гараж

Буває, обставини складаються так, що автомобіля в сім'ї немає, проте є гараж. І в принципі, не складно здогадатися, що з такими гаражами, які не функціонують, зазвичай відбувається. Вони або використовуються як звичайні господарські приміщення, або взагалі ніяк не використовуються і просто стоять як мертвий вантаж. Таким чином, у кращому випадку, вони служать для зберігання якою-небудь картоплі, господарських приладдя або інструментів. І мало хто здогадується, що люди, які живуть поруч (в межах міста або окремого району), в гаражі потребують щодня.Таким чином, у вас є те, що необхідно певної аудиторії, і вона готова платити за це хороші гроші.

Отже, існує кілька варіантів, які дозволять заробити на гаражних приміщеннях. Перший з них полягає в здачі на тривалий термін гаража в оренду. Більшість з тих, хто володіє безхазяйними гаражами цим і займаються. Але є і більш незвичайний варіант — здавати гараж в погодинну оренду або створити автомайстерню самостійного ремонту. Безумовно, бізнесом назвати таку справу складно, але забезпечити, таким чином, додатковий дохід цілком реально. Особливо, коли гараж взагалі пустує.

Для реалізації даної бізнес ідеї, в першу чергу, потрібно саме приміщення. Важливо, щоб ви володіли повноцінним гаражем, в якому є всі необхідні елементи. Обов'язково повинна бути оглядова яма. Інакше, він у половині випадків він буде марний. Крім цього, тут мають бути присутніми найрізноманітніші інструменти: насоси, домкрати, ключі і т. д. тобто, все те, що потрібно для простого ремонту.

До простого ремонту відносять заміну моторного масла, гальмівних колодок, свічок запалювання, акумулятори, підкачування або заміну колеса і т. д. Ці операції автомобілісти зазвичай роблять в своїх гаражах. А якщо свого гаража немає, тоді вони з радістю звернуться до вас.

Таким чином, можна запускати бізнес тоді, коли все перелічене у вас вже є. Однак потрібно звернути увагу на один істотний момент. Потрібна людина, яка буде стежити за порядком і одночасно надавати доступ до гаражу. Адже деякі люди можуть побажати «запозичити» інструменти, так і що-небудь зламати для недосвідчених не складе особливої праці. І все це доведеться потім внести в графу непередбачених витрат. А це зайві витрати.

З точки зору залучення клієнтів, тут все просто і банально. Кращим варіантом стане публікація рекламних оголошень в газетах. Корисно також розклеювати оголошення в місцях, де ваших потенційних клієнтів може бути найбільше. Цього буде достатньо для того, щоб потенційні клієнти зацікавилися вашими послугами. Далі вам допоможе, так зване, «сарафанне радіо». Воно якраз і зможе забезпечити стійкий потік бажаючих самостійно зайнятися ремонтом свого автомобіля у ваших гаражах (або одному гаражі).Дані послуги, безумовно, потрібні, так як число гаражних площ значно менше кількості автовласників в містах. До того ж, ремонтуючи автомобілі своїми руками, водії зможуть заощадити. А вам це буде приносити стабільний дохід.

Щось абсолютно нове дана ідея не приносить. Наприклад, подібний проект вже відкрито у Великобританії і функціонує він цілком успішно. Зрозуміло, в ньому все не обмежується одним гаражем та оглядовою ямою. Тут все більш значно і грандіозно.

Англійською автовласникам пропонуються двадцять боксів з шістьма автоматичними підйомниками і безліч різного інструментарію для діагностики та ремонту автомобіля. Тут також представлено спеціальний магазин, де автовласники можуть придбати необхідні запчастини, гальмівну рідину або автомобільне масло. Індивідуальні запчастини можна придбати там же, до того ж з доставкою і в самі короткі терміни. В Лондоні ціна на такі послуги коливається від десяти фунтів стерлінгів. Оплата погодинна. До того ж, водії мають можливість орендувати гараж на місяць, тиждень або навіть на один день.