Видаємо мікрозайми населенню

У кожної людини хоч раз у житті така ситуація, коли катастрофічно не вистачає грошей. І дуже часто вони потрібні саме в цю хвилину. Наприклад, зламався комп'ютер і терміново потрібно купити новий. Або навіть якщо просто з'явилася можливість поїхати у дуже важливе відрядження, яку просто не можна пропустити. І для цього потрібно всього лише якихось 10-20 тисяч рублів. Але що ж тоді робити в таких ситуаціях, коли рахунок у банку зовсім порожній, і навіть позичити ні в кого, а зарплата тільки через якийсь час.

Так, ви зможете звернутися з подібним проханням до друзів і родичів. Не виключено, що вони вам зможуть дати певну суму на період часу. Але не забувайте про такий нюанс, що у них такої суми просто не буде, а для банку, щоб видали кредит, доведеться зібрати величезну кількість паперів і витратити свій дорогий час.

Але вихід, як говориться: «завжди є». Існує маса різних контор, які якраз займаються мікрозаймами населенню. Для народу це хороший спосіб позичити грошей до зарплати, а для бізнесменів – це відмінна ідея для бізнесу.

Але для початку потрібно зрозуміти, як же працює ця схема. В принципі, послуга нічим кардинально не відрізняється від простого кредиту. Але в порівнянні з ним, тут не потрібно зібрати великий пакет документів, а знадобиться просто паспорт. Кошти можна брати не тільки на тиждень, але й на цілий рік. Все це підтверджує підписаний договір про мікрофінансових угодах.

Значну вигоду отримує і сам підприємець у вигляді відмінних відсотків. Адже посудіть самі, кожен тиждень позики клієнту обходиться в 15-20%. Це означає одне: якщо людина взяла 10 000 рублів на місячний рядків, потрібно повернути 16 тис. рублів. Це означає, що підприємець отримує 60%. Погодьтеся, це не погано. Але, не дивлячись на всі принади цієї ідеї, потрібно знати всі тонкощі, адже якщо це було так просто, тоді все б охочі займалися. Підприємці, які хочуть займатися подібним бізнесом, повинні бути занесені в спеціальний реєстр юридичних осіб.Тому з початку потрібно зареєструвати бізнес у податковій інспекції.

Для цього потрібно зібрати відповідні документи такі так: свідоцтво про реєстрацію юридичної особи, а також різні документи, які підтверджують юридична особа. Але якщо сам бізнесмен є нерезидентом, тоді ще знадобиться додаткова виписка з реєстру юридичних осіб відповідної країни.

І тільки тоді, коли всі документи будуть зібрані, дається два тижні на роздуми. Якщо після всього рішення приймається в бік підприємця, тоді виписується свідоцтво на статус мікрофінансової організації. Ось такий простий і прибутковий бізнес.