Скрапбукінг нове слово у світі творчості і фантазії

Так називається робота про яку ми сьогодні поговоримв цієї статті. У перекладі з англійської це слово означає «альбом для вирізок». Якщо ви є творчою натурою, то можливо ця робота саме те, що так довго шукали. Ця технологія являє собою оформлення фотоальбомів, але не так, як ми звикли це бачити. До фотографій додаються ще й різні речі, які зможуть нагадати про події, які зображені на фотографіях, нагадають про атмосферу.

Наприклад, дитина закінчив початкову школу, можна на пам'ять зробити альбом, але не з простими фотографіями, а ще і фото його вчителів, друзів, самої школи. Безліч різних речей, які нагадували б потім все життя про прекрасних моменти: гілочка гербарію, листочок з нотного зошита, перемоги і поразки, грамоти, квитки і т. д. Всі ці деталі повинні бути красиво згруповані, з використанням техніки колажу.

І так приступимо до вивчення цього виду рукоділля. Спочатку роботи нам потрібно подбати про придбання потрібних матеріалів, а саме: кольорові папір і картон різної якості, стрази, стрічки, наклейки, шнури, перекладні картинки, мережива, шкіри і т. д. Також для роботи знадобляться спеціальний клей і ножиці. Матеріали повинні використовуватися високої якості, так як потім ці альбоми будуть зберігатися сім'єю довгі роки. Можна такі матеріали або купити в спеціальних магазинах, або ж замовити в Інтернеті вже готові набори.Також у цій справі не обійтися і без сучасних технологій: комп'ютера з потрібними графічними програмами, принтера і сканера. Потрібно для початку ознайомитися які ж існує видів скрапбукінгу. Це ви зможете дізнатися в мережі.

Про теорії начебто сказали кілька слів, тепер давайте перейдемо до практики. Давайте зробимо перший альбом, який буде присвячений вашого останнього відпустки. Адже у кожної людини заваляється парочка зовсім непотрібних речей, наприклад, черепашки принесені з пляжу, візитка бару, квитки на транспорт. Постарайтеся згадати ті відчуття, які переповнювали, і втілюйте ці спогади в якомусь кольорі матеріалу. Також можна за допомогою фотошопу зробити колаж, але ви повинні пам'ятати одне, в цій справі цінується тільки ручна робота, тому програма буде лише доповненням до праць.

Створення портфоліо – це обов'язкова завдання всієї вашої роботи. Зробіть знімки найбільш цікавих сторінок з створених альбомів . Зробіть для них окремий альбом, де максимально покажете свій можливості і стиль. Що ж стосується створених своїми руками буклетів і візиток, то це тільки буде вітатися.