Сонячна квітка

Як всім нам приємнесонячне, тепле світло. В дитинстві багато хто з нас грали з люстерком у сонячного зайчика. Судячи з винаходу, засновники компанії Wikoda теж любили цю гру. Але вони придумали, як така розвага може приносити користь людям. Це винахід дійсно гідно похвали. Створений ними пристрій Sunflower («Соняшник») являє собою кілька дзеркал, зібраних у формі квітки, що відбивають сонячне світло в темні кути приміщень. Воно також покращує інсоляцію і економить електроенергію.

Його засновники кажуть, що Sunflower – це і перший побутовий геліостат, прилад, що дозволяє постійно відбивати і направляти сонячне світло в потрібному напрямку, не враховуючи руху сонця по небу. Для цього є спеціальні датчики і мотори. За допомогою них, сонячний квітка повертається на стеблі і пускає великий сонячний потік в потрібному напрямку. «Квітка» складається з шести «пелюсток» із загальною площею 0,5 кв. метрів.

Є дані, що при яскравому сонці цей прилад дає сонячний потік, рівний роботі 60-ти лампочок потужністю по 60 Вт кожна! А якщо розташувати геліостат у дворі, то світло від нього можна направити у вікно будинку, куди сонячне світло слабо проникає. Наприклад, якщо у вас холодна північна сторона. Це також підвищує температуру в приміщенні, наприклад в зимовий період, і зменшує брак сонячної енергії, так потрібної організму. Таким сонячним зайчиком можна освітити темну кімнату, поліпшити настрій квітів на вікні.А шанувальники відновлюваної енергії отримають справжнє задоволення від корисного використання сонячного світла.
Оскільки даний винахід має автономне джерело живлення, він може вільно працювати на вулиці в будь-який час року. Але найбільша користь від нього буде в ясну погоду у приміщеннях з поганою інсоляцією.

Цей пристрій було оцінено в 450$. На сьогоднішній день, компанія Wikoda Inc. зацікавлена у дилерів для просування товару.

Чудова бізнес-ідея, що дозволяє вам економити витрати електроенергії.