Створюємо бізнес по декоративній обробці скла

Суть цього бізнесу полягає в декоративній обробці скла. Якщо ви збирайтеся починати власну справу, проте до цих пір не визначилися в галузі, тоді ці напрацювання та ідеї для вас.

Декоративна обробка скла чимось новим вже давно не є цей вид діяльності вже давно всім відомий, і сьогодні дуже активно застосовується. Вся справа у виконанні обробки. Існує, і давно існували, ціле безліч методів і стилів, за допомогою яких виконується художня обробка скла. Один з них — піскоструй. Під цим широко відомим способом розуміється обробка скла з чистою поверхнею, з допомогою повітряно-піщаної струменя під високим тиском. В результаті такої обробки, на скляній або дзеркальної поверхні з'являються матові рисунки.
З допомогою цього методу виготовляється ціле безліч різноманітних виробів, також він дає можливість нанести на скло різні малюнки і орнаменти. Однак сьогодні, покупці хочуть чогось нового, так як матові прикраси вже багатьом набридли. Зараз зростає попит на кольорові малюнки.При вирішенні даної проблеми, для досягнення бажаного результату, багато почали шукати нові способи обробки дзеркал і стекол: використовували грунтовки і лаки або наносили на поверхню піскоструминних малюнків фарбу, однак, на жаль, фарба або тріскалася або змивалася, що зводило всю виконану роботу нанівець.

Перегорнувши велика кількість спеціалізованих книг, і випробувавши безліч технологій, довгий час рішення так знайти і не вдавалося. Але, як виявилося згодом, щоб задовольнити попит на кольорові малюнки, можна використовувати старі методи художньої обробки у вигляді вітражів різних видів. Цей метод роботи зі склом всіма давно забутий, і зараз він майже не застосовується. Власне грунтуючись на цьому методі і можна починати будувати свій бізнес.
Важливою суттю в ньому є саме впровадження в структуру скла кольорового зображення, яке набуває кристалічний вигляд. Коли на ці кристали потрапляють сонячні промені, відбувається дуже красиве сяйво і мерехтіння. Перевагою даної технологія є те, що кольоровий малюнок не накладено на поверхню, а є внутрішньою його структурою або, як би, складовою частиною самого скла. Це дає можливості для здійснення вологого чищення вироби, і захищає зображення від будь-яких механічних впливів.А самим головним достоїнством є те, що волога і вогкість не грає для нього ніякої ролі і не несе загрози, тому його можна використовувати в будь-яких приміщеннях.

Разом з цим, такий метод надає велику різноманітність можливих малюнків. На склі можна виконати, як однотонні малюнки, так і кольорові, є можливість для створення 3D об'єктів, голографічних зображень і багато чого іншого. Виконані роботи мають красивий і навіть чарівний вигляд і, будьте впевнені, ці вироби попит буде дуже високим.

Використовувати прикрашені малюнками дзеркала і скла можна як для ванних кімнат, так і для меблевих фасадів, для дверей різного виду та для шаф-купе, використовувати у вигляді стільниць для різних видів столиків та столів і т. п. Тут головне підключити фантазію.

Для виготовлення одного квадратного метра піде близько 900 рублів, продавати готові вироби потрібно також розраховуючи з квадратним метрам. Вартість одного від 3500 рублів, в залежності від складності робіт. Можете бути впевнені, продукція на складі порошитися не буде, все відразу розбирають.
Головне те, що в цій області майже немає конкурентів. При проведенні досліджень ринку з'ясувалося, що такого роду людей чи компаній, які використовують той самий метод, була знайдена лише одна фірма, і то, вартість готових виробів там починається від 15 тисяч рублів.

Починаючи даний бізнес, постарайтеся заглибитися у всі нюанси і тонкощі технологічного процесу. На повне освоєння цієї практики піде близько двох-трьох днів. Приміщення в 15-20 квадратних метрів для початку буде цілком достатньо. Всі початкові витрати на обладнання і необхідні матеріали складуть близько 25 тисяч рублів. Щоб все приготувати досить одного тижня, а далі можна приступати до роботи.