Створюємо свою газету

Володіти власною (хоч і маленької) газетою — мрія більшості людей, які працюють в галузі журналістики.

Насправді не так і складно створити свою газету, як може здатися на перший погляд. Давайте разом з вами спробуємо розібратися, що ж насправді потрібно для створення рекламної газети, та так, щоб вона нам крім задоволення, приносила ще й прибуток.

Власне, саме головне — ідея в наявності вже є. Для її реалізації можна використовувати формат A3, тобто тип газети буде малоформатний. Добре, вже визначилися. Скажу по секрету, подібного роду ідею набагато легше реалізувати в маленькому містечку, ніж у місті-мільйонері. Якщо ж вас все-таки тягне у великі міста і вам потрібен московський зміг, тоді доведеться трошки подемпинговать, так як завоювання клієнтів справа не проста.Само собою зрозуміло, що в газеті потрібно розміщувати якусь безумовно цікаву інформацію, тому як якщо там буде суцільна реклама, ваша газета не зможе залучити і зацікавити читачів. Наприклад, зробіть сторінку з анекдотами, корисними порадами, кросвордами, політичною інформацією і т. д. Рекламну газету ви будете поширювати без-воз-мез-дно, тобто даром, так як ваша основна прибуток буде текти з розміщуваної реклами.

Орендувати офіс також потрібно. У випадку, якщо у нас зовсім маленький бюджет, тоді звичайно можна використовувати приміщення своєї квартири.

Потрібно взяти на роботу рознощика по поштовим скринькам вашої рекламної газети. Звичайно ж, йому платити зарплату потрібно. Але якщо ви дуже хочете заощадити, можете самі ходити по під'їздах і розносити свою газету.

Робота дуже зручна і не складна. Для початку потрібно зібрати весь матеріал, тобто замовлення, після створити відповідний дизайн кімнати, створити потрібну кількість примірників і роздати по поштовим скринькам.

Спеціальне обладнання, що знадобиться для роботи, обійдеться вам приблизно в 50 тисяч рублів. У цю вартість для роздрукування газети включений різограф і комп'ютер з вже встановленими на ньому дизайнерським софтом. Купувати новий зовсім необов'язково, так що на купівлю комп'ютера можна заощадити..

Не гните ціну, коли будете шукати рекламодавців. У першому номері, для затравки, можна запропонувати і безкоштовне розміщення, потім 60 рублів, 120 рублів і т. д. підвищуючи оплату до потрібного діапазону.

Головне в такій газеті, щоб цікава інформація йшла упереміш з рекламними оголошеннями, для того, щоб не нудно було читачам гортаючи сторінку за сторінкою витріщатися в одну тільки рекламу. Вашу газету, із загального ряду подібного роду видань виділити може оригінальний і цікавий дизайн, так що не лінуйтеся і попрацюйте над ним добряче. Пам'ятайте, чим більше у вашої газети читачів, тим відповідно і вищі тираж, а із зростанням тиражу, будуть рости і ваші доходи.

Також важливо згадати, коли будете відкривати газету, треба оплатити вартість реєстрації і держмито. Її розмір буде залежати від типу газети.