Торгова система Sema H1

Торговая система Sema H1

Умови входу в ринок, наприклад умови для покупки:

  • В першу чергу дивимося на сигнали індикатора MACD_combo - синя лінія повинна перетинати червону від низу до верху.
  • Пунктирна лінія нижче синьої суцільнї і рух обох ліній направлено вгору.
  • Хоча б одна свічка закривається вище EMA 20.

Тут важливо не просто дивитися на показання індикаторів, але і стежити за рухом ціни на графіку. Як і будь-яка інша торгова система ця так само не ідеальна і потребує від трейдера уважності. Торгувати треба тільки по тренду, стежити за наявністю тренда, тому що ця стратегія працює тільки на тренді. Для наочності корисно намалювати лінії тренду і цінові рівні, тому що велика ймовірність, що ціна дійшовши до такого рівня потопчеться на місці і піде назад, а значить відкривати угоди біля таких рівнів або лінії тренда слід обережно, а краще взагалі почекати нових, більш точних сигналів для входу в ринок або пошукати такі сигнали на інших валютних парах.

 Параметри індикаторів цієї торгової системи налаштовані під пару EUR / USD і часовий таймфрейм. Що б використовувати її на іншому таймфрейме або інший валютній парі доведеться підганяти параметри індикаторів, тестуючи їх на демо.

Стоп лосс ставте відповідно до вашої тактикою мані менеджменту, я ставлю приблизно 25-30 пунктів від ціни входу і коли ціна йде на прибуток на відстань пунктів 20 переношу стоп лосс в безубиток. Тейк прибутком не користуюся. Якщо тренд хороший, то краще виходити за сигналом MACD_combo, з перетинання ліній в зворотному напрямку. Можна використовувати трейлинг стоп. Загалом на ваш розсуд.

В архіві шаблон торгової системи і індикатор MACD_combo, інші індикатори є в терміналі. Разархівіруйте і скопіюйте файли по папках.

Якщо хочете поділитися своєю стратегією і обговорити її тут, то скористайтеся