Як продати торговельну систему? Особистий досвід.

Як продати торговельну систему? Особистий досвід.

Всім привіт, товариші спекулянти! Вирішив розім'яти свої пальці і написати ще один пост. Захотіли продати торговельну систему? Тоді читайте статтю і дізнайтеся, як робив це я і що в результаті у мене вийшло! Буду ділитися своїм досвідом, залишилося тільки зануритися в спогади. 🙂

Як я продавав торговельну систему?

Було це років зо два тому, точно не пам'ятаю. Я як раз завершив тестування своїх торгових методів, які застосовую до сих пір. Судячи з тестів, мої ТС зарекомендували себе добре. Тривалої прибутковою торгівлі у мене тоді не було, додаткової роботи теж, тому, начитавшись пропозицій на форумах, вирішив спробувати щастя і заробити грошенят! До цього я жодного разу не продавав і не купував радників, торгові системи і інше, відповідно абсолютно не знав, як це відбувається, і чи є в цьому сенс.

Тести своїх систем я проводив з 2000 року, історія була за 10 років. Це істотно краще за всіх інших пропозицій з продажу, які мені тоді попалися на очі, в основному тести не перевищували 2-3 місяців, це просто не серйозно. Але моїм істотним мінусом було те, що показати ці тести я не міг, так як проводив їх вручну, тобто, довести прибутковість моїх торгових методів було неможливо. Так, зараз я впевнений, що з продажем систем без докази прибутковості поспішив, моя наївність перевищувала всі розумні межі! 🙂 Напевно, жоден трейдер не любить розповідати свої промахи і помилки, але я не стану нічого приховувати, може бути, мій досвід комусь допоможе.

Не став розмінюватися на дрібниці, враховуючи 10 річну історію тестів, призначив ціну в 1000 $ (якщо правильно пам'ятаю, але не менше). Моя пропозиція сильно виділялося серед інших, середня ціна яких була 100 $. Я планував продати близько 10 разів, і заробити 10 000 $. Як думаєте, вийшло?

Якщо ви хочете продати торговельну систему, в магазин Її було віднесеш. 🙂 Єдиним практично можливим способом знайти покупця на той момент були форуми, які я недолюблюю. Знайшов найбільш відвідувані ресурси форекс тематики, відібрав з них штук шість, на яких можна залишати рекламні повідомлення. Далі приготувався отримувати гроші, за наполегливі місяці тестування ТС. 🙂 Склав рекламне оголошення, де вказав основні характеристики моїх методів, час тестування, інші нюанси, постарався описати все докладно, вказав на можливість місячного тестування на публічному демо рахунку (все по серйозному), залишив пошту для зв'язку і опублікував. До речі, як я пробував торгувати до системної торгівлі, описав у статті для початківців: «6 методів технічного аналізу ринку, які я спробував!» .

Заходив на форуми мало не кожні п'ять хвилин! Перевіряв відповіді на моє оголошення, раптом можливі покупці вирішать щось дізнатися !? Чи то інтернет у всіх погано працював, то ще щось, але купи листів (як я сподівався), на мою пошту не приходили ... За наступний тиждень мені написали чоловік п'ять. Двоє, додатково переконавшись, що реальних тестів немає, що знизити ціну я не можу і т.п., мене більше не турбували. А ось решта троє вирішили подивитися на мою торгівлю протягом місяця, за підсумками якого прийняти рішення про покупку.

Відкрив демо рахунок, скинув інвесторські логін і пароль моїм «покупцям», і почав торгувати. Вести додатковий рахунок було нескладно, багато часу не цікавило. Як згодом йдуть справи зараз, читайте тут . Не знаю, що можна зрозуміти за місяць торгівлі про системах, але раз покупці попросили, треба робити. Цей період склався непогано, вийшло близько 10% прибутку, просадок не було. Я підбадьорився, щиро сподіваючись на швидку покупку мого товару. Після закінчення місяця я зв'язався з потенційними покупцями, написав листа на пошту (інших координат не було), нагадав про результати тестування і запитав їх думку. Після цього, мій настрій погіршувався кожен день, відповідь не приходив, ні від кого ... Цей експеримент закінчився для мене безрезультатно, жоден покупець так і не відповів на моє повідомлення! Ось така історія, шановні читачі.

Хоча, якщо подивитися з іншого боку, може бути це й на краще? Адже жоден відомий трейдер не хоче афішувати свої методи роботи. Звичайно, для нього це має набагато більше значення, ніж для трейдера з Ульяновська, а й мені нехтувати цим не варто. Можливо, продавши тоді кому-небудь свої торгові системи, я їх спостерігав би зараз на всіх інтернет ресурсах в безкоштовних розділах! 🙂

Моя пропозиція була просто смішним, непідготовленим, і зустрінь я таке оголошення зараз - не звернув би уваги. Якщо ви хочете продати торговельну систему, тоді надайте реальні докази прибутковості ваших підходів. Це дуже важливо. Чесно, покупці були зовсім не покупці! Що може змусити людину купити невідомо що за 1000 $?

Не можу абсолютно точно судити про інших рекламних оголошеннях з продажу торгових систем, але, думаю, що більшість з них нічого не варті.

Це був особистий досвід, який, сподіваюся, принесе користь тим, хто прочитав. Продати ваші торгові системи - не повторюйте моїх помилок! Ні, не буду нав'язувати своєї думки, робіть висновки самі!

Читайте інші статті, в яких я ділюся спогадами, нічого не приховуючи: «Як я став трейдером? Чесна історія. » , «Перша спроба знайти інвестора форекс. Повернення з небес на землю .... » .

Тепер пора закінчувати, знову пізно дописую статтю, не можу зібратися днем, цікаво чому? Запрошую читачів підписатися на оновлення поштою у формі нижче, так ви будете завжди знати про нові матеріали. Або додавайтеся в соціальних мережах, буду радий! Бажаю бути щасливими! Бувай!