Велосипед — кавоварка

Слідом за рюкзаком – самокатом, традицію комбайнобудування, тобто створення предметів, що поєднують в собі властивості і можливості відразу кількох інших, перейняли випускники Лондонського Королівського коледжу мистецтв (Royal College of Art). Студенти Емос Філд Рід і Лас Ойва (Amos Field Reid, Lasse Oiva) створили пересувну кава — машину, яку встановили на велосипеді і оголосили романтичною назвою «Velopresso». Агрегат Velopresso дозволяє готувати каву — еспресо без електрики. Для цього продавець сам крутить педалі велосипеда.
Velopresso являє собою триколісний велосипед, водій якого є також т бариста пересувний диво — кав'ярні. Передня частина агрегату представляє з себе безпосередньо кава — машину, на додаток до якої йде шафа з інгредієнтами. Пересувна кав'ярня має навіть невелику барну стійку для зручності обслуговування клієнтів. Для можливої роботи машини педальний привід передніх коліс велосипеда потрібно переключити на потреби кав'ярні. Крутячи педалі, водій розмаливає кавові зерна. До удачі бариста, кип'ятити воду, крутячи педалі, не потрібно. За це відповідає окрема газовий пальник.
Продемонструвавши безшумну, екологічне, не залежну від електричної мережі на мобільну і зручну кава — машину, молоді дизайнери зайняли призове місце на конкурсах творчості і креативу в 2012 році, що проводяться в Deutsche Bank і Pininfarina.
Можливе застосування цього велосипеда — кавоварки широке. Це вулична продаж напоїв, тут можна не обмежуватися кави. Обслуговування багатолюдних торговельних центрів і міських парків. А прихильникам здорового способу життя можна запропонувати додатковий заробіток: замість перемелювання зерен кави можна вичавлювати соки зі свіжих овочів і фруктів. Тут кожен може придумати щось нове на основі вже створеної машини. Як доповнення, можна використовувати тент, який служить захистом в спеку і дощ, для зручного і комфортного обслуговування клієнтів.