Відкриваємо бізнес по прокату пляжного інвентарю

У разі, якщо ви живете в курортному містечку, тоді, як тільки стартує пляжний сезон, можна починати бізнес по прокату пляжного інвентарю. Бізнес буде актуальний там, де немає платних пляжів або де більшість людей не зможуть собі дозволити їх відвідування. В такому випадку у вас є можливість організувати на безкоштовному пляжі свою точку прокату і за сезон отримати непоганий дохід.

На сьогоднішній день, даний вид бізнесу, особливо в нашій країні розвинений слабо. І якщо є які-небудь прокатні пункти, то представлений асортимент у них не дуже великий, так що з цієї точки зору можна отримати деяку фору.

Для організації пункту прокату величезних капітальних вкладень вам не буде потрібно, дороге обладнання вам не потрібно. Все, що вам необхідно — це орендувати приміщення для зберігання прокатного інвентарю, ну і власне купити його, щоб було що зберігати.

Один шезлонг в середньому коштує від 150 до 210 доларів. На перший час вам буде достатньо двадцяти шезлонгів, відповідно, для їх покупки вам буде потрібно близько 4 тисяч доларів. У середньому, прокат одного шезлонга коштує близько одного долара на годину, відповідно, з одного шезлонга ви можете отримувати вісім доларів, за восьмигодинний робочий день. Значить, ваша щоденна прибуток може скласти близько 160 доларів. А за все літо ви можете отримати близько 9 тисяч доларів і таким чином, всі вкладені кошти окупляться.

Знайти співробітника, який буде видавати інвентар, особливих труднощів не складе, так як літо це час відпусток і канікул, студенти із задоволенням будуть братися за таку роботу, щоб заробити собі на кишенькові витрати. Подумайте над тим, як ви можете зацікавлювати вашого працівника, щоб він, так сказати не шахраював. Для цього можна пропонувати, крім основної ставки відсоток, визначений виходячи з кількості зданого на прокат інвентаря.

На заробітну плату витрати складуть 700 доларів за сезон. Однак, якщо ви хочете уникнути таких витрат, можете працювати самі.

Ще, крім зарплати, врахуйте плату за доставку інвентарю до пункту прокату, і його подальшого вивезення. Загалом, розраховуйте, що витрати на транспорт вам обійдуться до ста доларів.

Вам знадобиться невелике приміщення для зберігання на пляжі свого інвентарю. Будувати або купувати таке приміщення не потрібно, так як це дорого. Значно простіше його орендувати. За сезон орендна вартість вам обійдеться десь у 400 доларів.

Врахуйте, вам потрібно обов'язкова реєстрація для відкриття такого пункту прокату. Вам достатньо звичайної реєстрації приватного підприємця.

Підводячи підсумки, підсумувавши всі витрати на організацію цього бізнесу вам знадобиться близько 5 тисяч доларів.

Звичайно, купувати інвентар заново вам не буде потрібно, якщо ви вирішите і надалі розвиватися, проте, постійно поповнюйте новинками свій асортимент і слідкуйте за ними.

Згодом, у вас з'явиться можливість відкрити нові прокатні точки і на інших пляжах. Тому, не дивлячись на те, що цей бізнес і є сезонним, при ретельному підрахунку дохідних і витратних статей, стає ясно, що його рентабельність є дуже привабливою.