Стельові обігрівачі

Наш інтернет магазин «КЛІМАТ» постійно стежить за тим, яка погода зберігається у вашому будинку, тому наша продукція складає різні види обігрівачів: стельові обігрівачі, теплові завіси, нагрівачі повітря, вуличні обігрівачі, радіатори, котли опалення, а також водонагрівачі. Весь наш асортимент багатий і надійний, і кожен покупець зможе знайти для себе підходящу модель від різних світових брендів.
Зупинимося детальніше на інфрачервоних стельових обігрівачах. Цей обігрівач створений для обігріву приміщення за рахунок теплового випромінювання, таким приладом можна користуватися як в офісі, так і в кафе або інших об'єктах.
Нагрівають повітря стельові обігрівачі з допомогою тепловипромінюючої пластини, іноді використовуються електронагрівачі. Принцип дії такого електронагрівачі ґрунтується на тому, що всі предмети в кімнаті нагріваються, а з цього випливає і нагрівання всієї кімнати. Купівля такого приладу дозволить вам регулювати температуру вашої кімнати. Однак важливо знати, як правильно розмістити, такий обігрівач, адже такий прилад «роздає» тепло всім об'єктам, тому в кімнаті його варто поставити в такому місці. Де кут огляду, а, отже, і нагріву, буде відбуватися швидше.
Стельові обогревателиидеальноподходят для дитячої кімнати, адже їх робота абсолютно безшумна, вони мають властивість пожежобезпечність, а також мають термін служби більше 20 років. При всіх достоїнствах вони ще і не піднімають частинки пилу, а завдяки цьому не створюють в приміщенні неприємних запах. Однак, такі обігрівачі не можна розташовувати в місцях і приміщеннях з підвищеною вологістю.
Наш інтернет магазин «КЛІМАТ» допоможе вам зігріти вашу кімнату, а також відчувати себе комфортно в будь-який час року. Ми створимо потрібний клімат у вашому домі!

.