Відкриваємо боксерський зал

Якщо ви відданий шанувальник боксу, відкриття власного боксерського залу може втілити ваші мрії в реальність. Подібного роду спортзали можуть стати як фітнес-центром, так і громадською організацією, яка допомагає людям знайти друзів, зайняти дітей після шкільних занять і вчити здоровому способу життя. Але володіти таким тренажерним залом не просто і вимагає набагато більше, ніж звичайні заняття боксом.

Структура бізнесу

У вас є два основних варіанти при прийнятті рішення про структуру вашого бізнесу. Ви можете розвивати спортивний зал з допомогою франчайзингу або відкрити незалежний тренажерний зал. Франчайзинг дає вам переваги впізнаваності бренду, додатково ви будете мати можливість отримати консультації з маркетингових та правових питань. Однак у цьому випадку ви будете змушені заплатити вартість франшизи. Незалежний тренажерний зал означає, що ви можете зробити все на свій розсуд. Ви самі приймаєте рішення щодо розвитку вашого бізнесу і отримуєте весь прибуток теж самі.

Фінансові питання

Вам знадобиться стартовий капітал для фінансування вашого бізнесу: сплатити орендну плату і покрити витрати, поки ваш бізнес не почав заробляти гроші. Перш ніж підписувати будь-які угоди, розробіть бізнес-план і бюджет, який детально описує всі витрати — оренда, інвентар (бокс. груші, рукавички тощо), рахунки за комунальні послуги, страховка, заробітна плата працівників тощо Якщо у вас немає значних заощаджень, можливо буде потрібно кредит для малого бізнесу.Розробіть план на випадок втрати грошей або варіант на випадок беззбитковості підприємства протягом перших декількох місяців роботи, як це позначиться на вашому бюджеті.

Вибір персоналу

Ваш персонал може розвинути або знищити ваш бізнес. Виберіть доброзичливих, добре обізнаних людей, які помічають деталі. Ваші клієнти хочуть бачити фізично здорових людей, які можуть показати хороший бокс. Якщо ви можете дозволити собі найняти боксерів, які мають професійний досвід в якості інструкторів, це може допомогти залучити більше клієнтів. Переконайтеся, що ваші інструктора мають достатню підготовку для спарингу і навчання клієнтів, а також з точки зору техніки безпеки і надання першої допомоги.

Залучення клієнтів

Просування вашого боксерського залу є ключовим елементом для досягнення успіху, особливо в перші кілька місяців. Спробуйте рекламу в місцевих спортивних магазинах, використовуйте рекламні щити та листівки, щоб клієнти знали, коли ви відкриваєтеся. Розробіть план урочистого відкриття, і розглянути питання про надання декількох безкоштовних відвідувань боксерського залу тільки для клієнтів, що прийшли. Соціальні мережі, пошукова система і реклама в блогах може допомогти клієнтам швидше знайти вас.Якщо відомий боксер займається або викладає у вашому тренажерному залі, це може бути серйозною перевагою, тому подбайте, щоб якийсь знаменитий спортсмен був частиною вашої маркетингової кампанії.

Правові питання

Бокс це контактний вид спорту, який означає, що люди будуть отримувати травми. Клієнти повинні підписати документ про звільнення вас від відповідальності за можливі наслідки. Тим не менш, організуйте страхування здоров'я ваших клієнтів і регулярно перевіряйте весь інвентар, щоб переконатися, що він працює належним чином. Ви також можете встановити певні правила занять, розроблені для клієнтів і персоналу, щоб забезпечити їм безпеку.Наприклад, нові боксери не можуть стояти в спарингу з іншими новачками, а тільки з досвідченим інструктором, який буде сприяти їх навчання і т. п.