Фотодрук – друк на кружках та футболках

Необхідно відзначити, що фотодрук – досить вигідний бізнес. Однак конкуренція в цій сфері досить висока, оскільки багато фотоательє, сувенірні лавки і магазини пропонують подібні послуги. Для того, щоб зайняти лідируючу позицію в цій сфері послуг, необхідно ретельно продумати всі нюанси відкривається фірми.
Крок 1. Приміщення
На початковому етапі рекомендується відкрити невеликий пункт прийому замовлень на фотодрук. Ваша фірма може розміститися навіть у приміщенні площею шість квадратних метрів. Необхідно, щоб в ньому було проведено електрику. Бажано знайти місце з великою прохідністю людей, оптимальним варіантом буде розміщення пункту вашої фірми у великому розважальному центрі. Це приверне потенційних клієнтів. Найчастіше при виборі фірми, що спеціалізується на фотодруку, люди обирають ту, до якої найпростіше дістатися.До того ж, у торгівельному центрі про вашому бізнесі дізнаються і численні співробітники різних його відділів. Цілком можливо, що саме вони і стануть вашими першими клієнтами.
Крок 2. Обладнання
При невеликому обсязі виробництва друк на футболках та гуртках здійснюється методом трансферного друку. Для отримання зображення вам знадобиться комп'ютер зі спеціальними програмами. Для нанесення отриманого малюнка на гуртки використовується цілий термопрес. Деякі умільці можуть обробляти гуртки навіть в розігрітій духовці, але для друку на футболках цим методом користуватися не можна. Для цього слід придбати спеціальний термопрес. Його продуктивність складає близько 600 футболок в день.
Крок 3. Сировину
Для трансферного друку вам знадобляться такі матеріали, як папір для термопереносу і тонер, за допомогою якого можна буде перенести зображення на папір. Необхідно також закупити бавовняні футболки різних розмірів і порцелянові чашки. Гуртки і футболки доцільно закуповувати у оптових постачальників, щоб скоротити витрати.
Крок 4. Персонал
Для роботи вашої фірми необхідно найняти кілька співробітників. Ви можете прийняти замовлення і самостійно, цим ви заощадите на заробітній платі. Головною вимогою до персоналу є досвід роботи з ПК і знання основ дизайну. Перевагу при виборі співробітника слід віддавати тому, хто закінчив спеціальні курси комп'ютерного дизайну.
Таким чином, витрати на відкриття подібного бізнесу становлять близько 2 тисяч доларів. Але можливий дохід в місяць може бути близько 4 тисяч доларів, тому ваші вкладення швидко окупляться.