Домашня миловарня

Мило ручної роботи останнім часом все більше стає популярним у населення. При його виготовленні ніщо не може обмежити польоту вашої фантазії. Виробництво мила ручної роботи стане безкраїм простором для творчості.
Одночасно з реалізацією ваших творчих проектів, є можливість перетворити миловаріння в дуже прибутковий бізнес. Серед величезного розмаїття, пропонованого знаменитими фірмами-виробниками миючих і косметичних засобів, ваш товар може стати цілком конкурентоспроможним. Споживачеві серед звичної буденності хочеться знайти унікальний товар, що можете надати йому саме ви, займаючись виробництвом мила ручної роботи.
Крім яскравих забарвлень і незвичайних форм, ручне мило цінується за ексклюзивність складу та особливість якостей кожного виду. Адже справжній майстер складає свій неповторний рецепт, в якому використовуються найрізноманітніші інгредієнти з різними властивостями. І купуючи таке авторське мило, кожен придбає не тільки засіб гігієни, але і відмінний подарунок.
Як виготовити мило в домашніх умовах?
Можна знайти велику кількість інформації про повну технології виготовлення мила, яка застосовується в промисловості. Однак, трудомісткість цього процесу достатньо велика, до того ж, використовуються речовини, небезпечні для здоров'я оточуючих. Тому простіше придбати готову мильну основу, яку можна замовити через інтернет-магазини і використовувати її для свого виробництва мила без усіх складнощів повного процесу виготовлення.
Виробництво мила з нейтральною і безбарвної основи починається з її плавлення. Для цього використовується мікрохвильова піч, або водяна баня. Для прискорення процесу маса подрібнюється. В розплав додають різні інгредієнти. Це можуть бути ароматичні масла або віддушки, вітамінні препарати на масляній або водяній основі, натуральні продукти, такі як мед або ваніль.
Після рівномірного змішування наповнювачів проводиться підфарбування розплаву з використанням природних або харчових барвників, які можна придбати практично в будь-якій торговельній мережі. Головна вимога при цьому – це натуральність фарбуючих речовин.
В мило можна додавати найрізноманітніші компоненти, тут ви повинні проявити свою фантазію і скласти унікальний рецепт для вашого мила. Це можуть бути подрібнені лікарські або ароматичні рослини, мелену каву, цукор, мак і все, що може запропонувати ваша уява.
Процес виготовлення завершується заливкою отриманої маси у форми для мила. Для цього можна використовувати будь-які підручні посудини і ємкості, а можна придбати спеціальні форми з силікону, які поставляються тими ж магазинами, що і мильна основа і інші компоненти. Давши масі застигнути у формах, бруски готового мила акуратно витягують, і у вас в руках опиняється ексклюзивний товар, який можна реалізовувати.
Від якості та ексклюзивності залежить ціна вашого мила
Прибутковість мильного бізнесу безпосередньо залежить від унікальності вашого товару. Зараз нікого не здивуєш різноманітністю мильною продукції, і ваше завдання як виробника створити такий товар, який запам'ятається споживачеві і стане затребуваний їм, як унікальний і незамінний продукт. А чим дивніше неповторнішими буде мило, вироблене вами, тим вищою виросте ціна на нього і, відповідно, тим прибутковіше стане ваш бізнес.