Відкриваємо корт для сквошу

Цей вид спорту, по суті, можна назвати модифікацією тенісу, з особливою майданчиком і дещо зміненими правилами. Найголовнішою відмінністю є те, що корти для гри в сквош зазвичай робляться критими, зважаючи на те, що для цієї гри потрібна основна і три допоміжні стіни.

Повний перелік правил для даної гри ви зможете знайти в інтернеті, безпосередньо на сайтах, які створені для шанувальників гри в сквош. А для того, щоб ознайомитися з об'єктом даної статті більш наочно, пропонуємо вам самим спробувати пограти в цю динамічну гру.

Зрозуміло, від багатьох факторів буде залежати кількість ігрових майданчиків, які можна буде створити. В першу чергу, можна провести дослідження, яке покаже число людей, що захоплюються спортом, і безпосередньо сквош або тенісом. Кращим варіантом стане проведення соціологічного опитування, який покаже вам потрібні цифри. В іншому випадку може статися так, що ви організуєте кілька кортів, а спраглих буде набагато більшу кількість. Або ж, що ще гірше, зовсім навпаки — попит буде набагато меншим, ніж ви припускали раніше.Під час ведення бізнесу не потрібно забувати про зручності клієнтів, але, при цьому, подбати про вигідність даного підприємства.

Наступним моментом стане обладнання кортів для гри в сквош. Найоптимальніший варіант-це купівля вже готового пакету, який буде включати в себе все, що необхідно. Приміром, за повний комплект від німецьких виробників ви заплатите, без урахування монтажу, приблизно півтора мільйона рублів. Зрозуміло, є моделі кортів і бюджетні, які дешевше і, відповідно поступаються за розмірами. Але використовувати їх навряд чи можна, особливо, якщо ви плануєте відкривати професійний сквош-клуб.

Крім цього, знадобляться м'ячі, взуття і ракетки. Придбати все це можна в спеціальних магазинах, в яких продається практично все для гри в сквош. Якщо такі магазини у вашому місті відсутні, перед вами відкриваються додаткові можливості для заробітку. З точки зору ціноутворення. За хорошу ракетку ваші клієнти віддадуть в середньому від двох до десяти тисяч рублів. Важливо розрізняти м'ячі, точніше їх призначення: 1 жовта, 2 жовтих, 1 червона і т. д. В залежності від призначення ціни на них коливаються від вісімдесяти до двохсот карбованців.За кросівки для гри в сквош потрібно заплатити від двох до п'яти тисяч рублів. За пару шкарпеток — від трьохсот до п'ятисот рублів. За пов'язку на голову — від трьохсот до чотирьохсот карбованців. Ви самі можете продавати все необхідне або ж пропонувати спорядження в оренду.

Наступним моментом є підбір тренерів. Адже зі сквошем знайомі далеко не всі жителі вашого міста. Таких треба буде якось залучити в свій клуб, чимось зацікавити, і, зрозуміло, навчити грі. І набагато цікавіше їм буде тоді, коли у них почне виходити. Цей фактор і є головним для того, щоб ваші клієнти регулярно відвідували сквош-клуб. Тренерів знайти нелегко, особливо в тих містах, де про цю гру ще нічого не знають. Але намагатися потрібно.Одним з варіантів є вступ в клуб, можливо, навіть в іншому місті, де можна буде у професіоналів брати необхідні уроки, після чого організувати такий же клуб у себе в місті. Це все, зрозуміло, вимагає чималих фінансових вкладень, зусиль і часу. Але легко в бізнесі не буває. Завжди, щоб щось отримати, треба чимось пожертвувати.

З точки зору прибутковості даної затії, тут, в першу чергу, необхідно відштовхуватися від того, скільки коштує одна година гри. На сьогоднішній день, якщо брати в середньому по РФ, ціни приблизно такі: за годину гри з гравця беруть від однієї тисячі рублів, за годину заняття з тренером — і від двох тисяч рублів і більше.

Не забудьте, що розрахунок зазвичай роблять на один сквош-корт. Ви можете організувати їх набагато більше. Приміром, два чи три, а може, п'ять чи навіть десять. Все буде залежати від ваших фінансових можливостей і поточного попиту.