Робимо кавові капсули

У недалекому минулому кавові машини могли собі дозволити лише різні ресторани та кафе. Сьогодні ж більшість приватних осіб купують собі додому кавомашини для щоденного використання. Ймовірно, причиною цього стало зниження вартості кавових машин, внаслідок підвищення конкуренції між виробниками. Можливо, підстави для цього знайшлися і інші. Наприклад, збільшення зростання доходів населення або ж у зростанні визнання самого напою серед населення.Так чи інакше, в нашій країні кавові машини поступово стають такими ж звичними предметами домашнього ужитку, як і холодильник, духова шафа або газова плита. Зрозуміло, що в менших масштабах, але все ж.

Тепер давайте зробимо деякі підрахунки. Порожня капсула для кавової машини коштує близько 3 рублів за одну одиницю. За хороший кави в кілограмової упаковці ви заплатите не більше п'ятисот рублів. У кожну з капсул можна помістити до 7 грам меленої кави. Від конкретного сорту буде залежати кінцева кількість. Таким чином, щоб виробити одну кавову капсулу для кавової машини, необхідно витратити близько шести рублів.

На заході, де більш розвинений ринок кавоварок, капсули стоять декілька дешевше. Близько п'ятнадцяти карбованців за одну одиницю. З точки зору нашої країни, цей сегмент ринку як і раніше, знаходиться в стані ембріона. Бо в нас ціни вищі приблизно в два рази. Вони коливаються від двадцяти до сорока рублів за штуку. А це означає, що у нас є можливість отримувати 400% прибутку в цьому досить простому бізнесі. Далі більше. Якщо знизити ціну до європейського рівня, чистий прибуток все одно складе близько 150%.А знижуючи ціни в своєму регіоні, у вас з'явиться можливість досить швидко опанувати всім ринком кавових капсул.

Ще одним аргументом на користь даного бізнесу є стрімке зростання числа власників капсульних кавових машин. А найприємнішим для майбутніх підприємців є те, що кожен щасливчик, який володіє капсульної кавовою машиною стає автоматично вашим постійним покупцем.

За статистикою, навіть у невеликих офісах, де є кавові машини, купують більше однієї тисячі капсул щомісяця. З точки зору приватних клієнтів, останні, зважаючи користування кавоваркою будинку, беруть в місяць більше двохсот капсул. Таким чином, тільки один клієнт, поставивши мінімальну європейську ціну, може приносити вам до 1800 рублів, якщо ж говорити про офісі, то ця сума коливається в районі 9000 рублів, і так кожен місяць. Якщо ж ви є постачальником для кількох сотень таких клієнтів, можете уявити, скільки можна заробити.

Для початку цього бізнесу, у першу чергу, вам потрібно закупити спеціальну виробничу лінію і орендувати приміщення. З обладнання, яке може виробляти кавові капсули, виділяється одне під назвою SPL4. Основною перевагою цієї лінії виробництва в простоті її обслуговування, компактності і відносної її дешевизні. Вартість комплекту обладнання коливається в межах 1,5 мільйона рублів. Виробнича лінія відрізняється невеликими розмірами — 1,7 метрів у висоту, 0,8 метрів завширшки і 3 метри у довжину. Важить все це трохи менше однієї тонни.Для якісної роботи потрібна електромережу 220 вольт. Обслуговуватися дане виробнича лінія може однією людиною, який буде в спеціальний відсік засипати свіжозмелену каву і на виході отримувати герметичні капсули для кавових машин. Такий агрегат, за годину роботи може справити 1440 кавових капсул. От і рахуйте.

Не забудьте подбати про постачання витратних матеріалів — порожніх капсул та кави. Залишається тільки налаштувати всю виробничу лінію і запустити власне підприємство по виробництву для кавоварок кавових капсул, з прекрасними перспективами. Постарайтеся не упустити хороший шанс бути єдиним і першим у своєму регіоні виробником. Успіхів вам!