Відкриваємо магазин товарів для дітей

Як не крути, але наше суспільство постійно поповнюється все новими і новими чоловічками. Ці чоловічки потребують особливих умов і спеціалізованих товарів для догляду за ними. Саме тому магазин товарів для дітей – відмінна ідея для бізнесу.

Реєстрація діяльності

Для того, щоб почати працювати в одній із сфер діяльності торгівлі необхідно зареєструвати як індивідуальний підприємець (або скорочено – ІП). Далі, необхідно отримати ліцензію на продаж того чи іншого товару. Наприклад, необхідно отримати ліцензію на продаж харчовою продукцією. Також, на продаж одягу для дітей.

Вибір приміщення та місце його розташування

Краще всього, як відомо, розташувати магазин у людному місці, де велика прохідність людей. Крім того, необхідно подбати, щоб поруч були дитячі установи, наприклад дитячі садки або центри розвитку дітей дошкільного і малого шкільного віку.

Для такого магазину, як магазин товарів для дітей, необхідно мати великі площі. Так як це не вузької спеціалізації магазин, а універсальний, зі всілякими товарами для дітей. Тому, краще всього, якщо площа вашого приміщення буде сто п'ятдесят-двісті квадратних метра. Також врахуйте, що поруч має бути мало конкурентів, або щоб їх не було взагалі.

Обладнання

Так як розмір магазину і обсяги асортименту будуть не маленькими, то і обладнання вам буде потрібно багато. По-перше, для торгового залу вам потрібно буде придбати стійки для одягу, різні стелажі та етажерки для іграшок, а також вітрини, де буде знаходитися товар. По-друге, подумайте про робочому обладнанні. Обов'язково подбайте про придбання касового апарату, столу, де розміщуватимуться продавці-консультанти, а також комп'ютера для ведення звітності. По-третє, подумайте про те, як ви забезпечите свій магазин від злодіїв та шахраїв.Це можуть бути відеокамери або інші засоби захисту від злодіїв. Чому потрібно думати про безпеку? Не забувайте, що відкриття товарів для дітей передбачає не тільки продаж іграшок і книжок, але й велику, дорогу техніку. Наприклад, електронні іграшки високої вартості, візки тощо.

Асортимент

Переходимо до найважливішого і об'ємному питання щодо відкриття товарів для дітей. Так як ви вирішили відкривати універсальний магазин, потрібно подбати про те, щоб там було все, що може знадобитися дітям. Найбільш поширеними товарами є коляски для дітей, іграшки для різних віків, одяг і взуття для дітей, різні засоби по догляду за дитиною, спеціальне харчування для дітей, яке розраховане на різний вік, а також, зараз стали поширені дитячі автокрісла.

Також, ви можете продавати товари для творчості, книжки для дітей різного віку, розвиваючі і настільні ігри, лікарські препарати від поширених проблем, але для цього вам потрібно буде отримувати ліцензію і дозвіл на продаж лікарських препаратів.

Постачальники продукції

Для відкриття магазину дитячих товарів вам необхідно вчасно зайнятися пошуком постачальників. При виборі постачальника товару для дітей зверніть увагу на надання їм відповідних сертифікатів якості та відповідності. Якщо ж цих сертифікатів не буде, то при перевірці вашого магазину, товар буде конфісковано, що понесе за собою чималі збитки.

Також, необхідно врахувати, що постачальників завжди має бути кілька, а краще ще і з резервним запасом. Ви можете вибрати постачальника своїй галузі, тоді ціни на товари будуть мінімальними, а можете вибирати не тільки своїх постачальників, це все залежить від бажаного якості.

Дизайн магазину

Для того, що магазин привертав увагу і приковував погляд, вам необхідно відповідно її оформити. Вам обов'язково знадобиться велика, яскрава, кольорова вивіска, вона буде кидатися в очі потенційним покупцям. Інтер'єр приміщення повинна створювати атмосферу, яка сподобається дітям, адже якщо дитина буде разом з батьком, то, можливо, він попросить купити що-небудь із запропонованого товару, а батько просто не зможе відмовити йому, з цього ви маєте вигоду. При цьому, не забувайте, що смаки дітей змінюються зі зміною головних героїв мультфільмів.Зараз дуже поширені «Пінгвіни з Мадагаскару», «Шрек», «Льодовиковий період», «Тачки», «Смурфики» і тому подібні мультфільми сучасності.

Персонал

Після того, як ви вирішили відкрити магазин товарів для дітей, вам необхідно подбає про набір штату співробітників магазину. По-перше, подумайте про продавців. Постарайтеся вибрати тих, хто веде себе добродушно і любить дітей, а також розбирається в товар, що продається. Також, найміть адміністратора та бухгалтера. Не забудьте про прибиральницю і охоронця.

Фінанси: витрати і доходи

Тепер переходимо до фінансової сторони нашого питання. Отже, для оренди приміщення та його обслуговування потрібно приблизно триста тисяч рублів у рік. Закупівля товару обійдеться у триста тисяч рублів. Обладнання для майбутнього магазину дитячих товарів буде коштувати приблизно сто тисяч рублів. Оборотні кошти будуть становити приблизно триста тисяч рублів. А заробітна плата штату співробітників обійдеться вам в п'ятсот тисяч рублів у рік.

У підсумку, за приблизними підрахунками вам потрібно півтора мільйона рублів для старту вашого майбутнього магазину дитячих товарів. Чистий прибуток кожного місяця буде становити приблизно двісті п'ятдесят тисяч рублів, за рік це два мільйони вісімсот тисяч рублів. Період окупності буде приблизно півтора-два роки. Все залежить від багатьох факторів, які не залежать від вас.

Реклама

Отже, для того, щоб про вашому магазині дізналися, використовуйте рекламу в засобах масової інформації, наприклад, в газетах і журналах для мам і малюків або тому подібних виданнях. Також, можете роздавати листівки у дитячих садів або дитячих центрів. Можете поставити недалеко від магазину білборд.

Висновки

Таким чином, якщо у вас є підходяще місце для розташування магазину дитячих товарів і ви готові прийняти рішення щодо його відкриття, то залишається лише закупити товар, розставити його полку в певному порядку і поставити продавців-консультантів за прилавки. Відкриття магазину дитячих товарів – вигідний бізнес, як і відкриття будь-якого іншого магазину. Але не потрібно думати, що відкриття магазину продуктів більш якісний і продуманий вибір. Населення весь час зростає і попит на дитячу продукцію також зростає.