Оформлення ІП

У кожного нового бізнесмена в житті з'являється таке питання – як оформити ІП? ІП – це процедура, в результаті якої офіційно реєструється бізнесмен у ролі індивідуального підприємця без формування юридичної особи. На цей крок погоджуються ті, які хочуть зробити легальним свій бізнес. Крім цього типу фірм, є ще й інші: ТОВ – це товариство з обмеженою відповідальністю.

Раніше така процедура викликала у новачків складності. Але завдяки всім змінам, які були проведені за довгі роки, цей процес став дуже простим і зрозумілим.

В наші дні такими питаннями займається податкова служба Росії. Ви можете відкрити ІП багатьма способами. Перший спосіб полягає в особистому поході в службі, за місцем прописки. Другий же варіант буде таким: ви можете це все зробити через фахівця, в такому випадку доведеться трохи більше вкласти грошових коштів. А третій варіант відмінно підходить тим людям, у яких зовсім немає вільного часу для зборів і підготовки потрібної документації, тож зможе кожен звернутися до специализирующим юридичним конторам. В цих фірмах вам дуже допоможуть швидко і без проблем зробити документи.Звичайно ж, після отриманих вами послуг, повинні будете за них гарненько матеріально віддячити. І останній варіант – це оформити всі необхідні завдання через Інтернет. Ось ми і перерахували всі способи оформлення ІП, а який оберете, то вже ваше особисте рішення. І так що давайте розглянемо головні дії, з допомогою яких можна зареєструвати індивідуального підприємця. І так, приступимо. По-перше, зібрати всі потрібні документи для подальшого оформлення.Вам знадобляться: індивідуальний податковий номер, паспорт, квитанція про оплату державного мита, заява про державної реєстрації, і навіть можуть зажадати довідку про відсутність судимості.

Якщо ж ви хочете йти через довірені особи, то ваша ксерокопія паспорта та заяву про реєстрацію нотаріально посвідчуються, а то ще зайвих 1500 – 2000 рублів.

Крім того, що ви повинні зібрати потрібні документи, знадобиться ще, точно визначиться з видом майбутнього підприємницької діяльності. Якщо в загальному реєстрі не буде відповідного опису вашого бізнесу, то можете вибрати кілька суміжних областей діяльності, які зможуть саме разом описати точно ваш бізнес. До того ж фахівці рекомендують відразу вибирати ще кілька видів діяльності. Ну ніхто не сперечається, що можна вибрати і потім, але тоді це вже буде з значними фінансовими витратами. Тому подумайте про це з самого початку.

Після того, як зберете всі потрібні документи, протягом п'яти днів ви станете індивідуальним підприємцем. Але, не дивлячись на всі хороші аспекти, можна отримати відмову, але це в тих випадках, якщо не всі зібрані документи або помилки, виправлення. Також може стати великою проблемою оформлення документів, якщо в документах де буде розміщена інформація про судимості власника.

Через п'ять днів, якщо все буде добре, отримаєте пакет документів, які свідчать про можливості легально і законно починати заробляти в якості індивідуального підприємця. Після чого вам знадобиться лише відкрити розрахунковий рахунок у банку і починати розвиток свого бізнесу.