Заробляємо на розведенні отруйних павуків

У цій статті ми розглянемо, мабуть, одну з найбільш екзотичних ідей для бізнесу. Ми проаналізуємо, як можна заробити на розведенні павуків, та не простих, а отруйних. Так, так, саме отруйних павуків. Навіщо ж потрібно займатися настільки ризикованою справою? Тут все просто. Сильнодіючі отрути таких павуків, беруть безпосередню участь у виробництві багатьох ефективних медичних препаратів, а для деяких з них є невід'ємними інгредієнтами. У медицині такі отрути, також як і отрути змій, бджіл та рослин застосовуються для лікування найрізноманітніших хвороб.

Необхідно відзначити, що отрута каракурта — павука несе найбільшу небезпеку для людини, сильніше, ніж отрута гримучої змії в п'ятнадцять разів! До того ж, боротися зі смертельними наслідками укусу цього павука, у людини є можливість лише за допомогою його ж отрути. Це лише один ліки, що впливає проти укусів цих маленьких чорних павучків. Клин клином, так сказати. Розводити можна, крім каракуртів, і види інших отруйних павуків, у яких отрута менш сильний. Тарантулів, наприклад.

Павуків можна вирощувати навіть у звичайних банках або в скляних акваріумах. Годувати павуків ви маєте можливість добре подрібненим м'ясом або комахами. Ви повинні усвідомлювати, що бізнес, побудований на розведенні таких павуків вкрай небезпечний, вимагає досконалого знання всіх манер цих членистоногих і особливої підготовки. На сьогоднішній день, ферми по розведенню каракуртів тримають лише кілька сімей у всьому світі. З точки зору рентабельності, то вона вражає: в США за один грам отрути ви можете отримати більше десяти тисяч доларів.

Процес отримання павукового отрути виглядає приблизно наступним чином. Необхідно павука посадити в невелику коробку, до нього підкинути якусь комаху, в яке він, за своїм походженням вчепиться. Як тільки павук атакував комаха, необхідно коробок кинути заздалегідь просочений хлороформом шматочок ватки. Це у павука викличе сон. Необхідно переконатися в тому, що павук спить, і тоді можна починати його доїти.

Половина роботи зроблена, далі, взявши павука пінцетом, змушуємо його зубами (або ще їх називають жвалами) проткнути напальчник, який попередньо необхідно натягнути на пробірку. Після цього підводимо до пинцету проводки, заздалегідь підключені до джерела легкого (щоб не вбити павука) струму. Тепер до павука, безпосередньо до мішечку з отрутою, підводимо контакти і вмикаємо струм. При цьому, павук виділяє яд, який залишиться в пробірки. З одного павука можна отримати маленьку крапельку отрути. А доїти їх можна три рази в тиждень. Після того як краплі засихають, виходить сухий порошок.От якраз він і є сировиною, яке готове до збуту.