Відкриваємо мийку для вантажівок

Якщо ви живете в межах приміської стоянки для вантажівок, могли б зробити свій бізнес і заробляти більше, ніж $ 100 в день. Яким чином? Ви не повірите, скориставшись брудом!

Вантажівки, які подорожують 2000 миль щотижня, потребують вологого прибирання, адже вони стають абсолютно брудні. А якщо є гроші, то можна зробити гарну стоянку для вантажних машин з власної мийкою. Крім того, перш ніж ви почнете планувати свою справу, повинні зрозуміти, що це габаритна затія, адже ці машини величезних розмірів, а саме: 55 метрів в довжину і 13 футів заввишки. До того ж, більшість водіїв хочуть мити тільки тягача, а не їх причепів.

Водії дуже пишаються за своє обладнання. У багатьох випадках їх вантажівки практично будинку на колесах і таким чином чоловіки і жінки хочуть мати такі оселі, щоб подорожувати і щоб добре виглядав.

Щоб почати роботу вантажний мийки, ви спочатку повинні домовитися про зустріч з менеджером вашій місцевій стоянці для вантажівок і зробити трохи пропозицій. Поясніть свою концепцію, і скажіть босові, що ви не хочете встановити в якості працівника, незалежного підрядника. Підкресліть, що ви збираєтеся бути кращим підприємцем у цій сфері, що ваша репутація позитивно вплине і на його бізнес. Якщо менеджер не погодиться відкрити вам мийку безкоштовно, можливо, ви зможете його вмовити орендувати майданчик.

Після того як ви вирішите всі питання зі стоянкою, виберіть відповідне місце. Їм має бути тверде покриття, з прямим доступом до води.

Якщо ви зробите невеликі інвестиції в мийне обладнання, то в самому початку робота буде легше, що позначиться на якості послуг. По-перше, потрібно придбати хороший товстий шланг, який досить довго зможе служити вам. Крім того, не забудьте отримати тригер контрольованої форсункою і гарного розміру відра. Також пара м'яких та ворсистих рукавиці, які прослужать на багато більше ніж прості губки. Обов'язково знадобиться який-небудь мильне засіб або миючий, і як опт підказує, на цю роль підійде звичайний засіб для миття посуду, а також будь-яка пінна продукція.За допомогою м'якої щітки з довгою ручкою клієнти зможуть досягати важкодоступні плями, принесе велику допомогу в цій справі висока драбина і гарна пара непромокальних чобіт, майже необхідні.

Можна також пропонувати кілька додаткових послуг, таких як «знежирення» і чищення салону. Остання послуга вимагає невеликого обприскувача з ручним насосом, постачання гасу, для видалення бруду і масла з коліс, вихлопних труб, паливних баків, двигунів. Для цього потрібно просто розпорошити тонким шаром гасу на уражені ділянки, а потім вимити їх звичайними миючими засобами.

Щоб дізнатися, як очистити вантажівка добре, потрібно затратити мало часу. По-перше, намочити машину чистою водою, щоб запобігти пошкодження фарби при роботі. Потім застосуйте ваш знежирювачах, якщо це необхідно (тільки дивіться акуратно, не потрапте на скло). Потім засуньте рукавиці і кисть в піну і переступайте через це до роботи. Обробляйте зверху вниз, ретельно промиваючи кожну область, перш ніж мило висохне. Дуже небагато механізовані вантажівки очищають даху кабіни.Так що якщо ви можете дістати туди за допомогою вашої сходи і кисті, то це буде оцінено по достоїнству, адже коли водій потрапить в сиру погоду, звідти буде бігти брудна вода по вікнах.

На початку свого бізнесу, потрібно точно розподілити свій робочий день. Найкраще, бути на роботі на початку вечора, так як більшість водіїв саме тоді хочуть відпочити і ставлять машини на стоянку. Зранку буде йти досить повільно, тому що багато далекобійники зайняті вантаженням і розвантаженням. Не намагайтеся мити в темряві, ви пропустите занадто багато. Після того як ви отримаєте декілька постійних клієнтів, ви, можливо, зможете від них, як керувати великими транспортними засобами.Якщо ви навчитеся ставити вантажівки навколо парковки, ваш бізнес буде збільшуватися, тому що водії зможуть залишити свої вантажівки, повечеряти і повернутися до чистій машині.