Відкриваємо охоронний бізнес

Ви зацікавлені у вивченні можливості почати охоронний бізнес? Враховуючи тенденцію відбуваються злочинів, особиста безпека є важливим питанням. Підвищене почуття уразливості в сучасному хаотичному світі приводить все більше і більше людей шукати захисту у професійних охоронних агентств.

Особиста охорона

Охоронне агентство забезпечує захист своїх клієнтів, захищаючи їх від тілесних ушкоджень. Особиста охорона також захищає своїх клієнтів від вторгнення в особисте життя. В минулому, тільки знаменитості і високопоставлені чиновники наймали особисту охорону. Сьогодні подібного роду послуги затребувані серед відомих авторів, підприємців, і багатьох інших, які стикаються з якоюсь загрозою для їх життя і благополуччя.

Послуги охоронних агентств часто використовуються компаніями-організаторами всіляких заходів, щоб покрити потреби в безпеці. В цілому, існує широкий ринок для професійних охоронних агентств.

Починаючи охоронний бізнес

У вас є кілька варіантів для розвитку, коли ви відкриваєте своє власне охоронне агентство. Якщо у вас є досвід роботи в правоохоронних органах, або ви навчені методам боротьби з агресією, можете починати. Крім того, можна найняти команду кваліфікованих фахівців. Ваше рішення буде залежати від вашого ринку, стартового капіталу, і ваших особистих навичок. Починаючи охоронний бізнес потрібно провести маркетингові дослідження і якісно підійти до бізнес-планування. Планування повинно бути здійснено шляхом вивчення бізнес-методів, використовуваних вашими конкурентами.

Фізична підготовка відіграє важливу роль у такому бізнесі. У пріоритеті здатність швидко реагувати і залишатися пильним в будь-який час. Ви також повинні мати можливість ретельно оцінювати потенційні небезпеки, які стоять перед вашими клієнтами.

Якщо у Вас немає попереднього досвіду роботи у правоохоронних органах та/або досвіду самооборони, пройдіть навчання, перш ніж починати кар'єру в якості охоронця. Охоронець не може дозволити собі зробити помилку, так як вона може коштувати життя.

Повні перевірки анкетних даних будуть необхідні для всіх співробітників. Охоронці повинні володіти не тільки здатністю захищати клієнта, вони повинні також тримати будь-яку інформацію про клієнта конфіденційною, тому угода про конфіденційність також буде в пріоритеті.

Можливості для зростання і розширення

Є маса можливостей для зростання і розширення. Спостереження і моніторинг є додатковою послугою, що збільшить прибуток. Це потребує різних навичок і досвіду, але має забезпечити твердий дохід.

Сюди ж можна включити і встановлення охоронних сигналізацій. Тут можна використовувати кілька підходів. Перший: продаємо і встановлюємо сигналізації, які ставляться на контроль. Другий полягає у продажу сигналізацій для комерційних і житлових будівель, які не контролюються. Третій підхід включає в себе продажу пакетів охоронних систем домовласникам для самостійної установки. Всі три підходи мають потенціал хорошою окупності.Тим не менш, найкращим підходом є продаж, встановлення сигналізацій та їх постійний моніторинг, що може генерувати стабільний прибуток за рахунок щомісячної «абонентської» плати. Так чи інакше, який би підхід ви не вибрали, одне можна сказати напевно: злочини відбуваються із завидною постійністю, що дає великі можливості для цього бізнесу.

Ще одним варіантом, є наявність у вашому агентстві «кінологічної служби». Суть в тому, що у вас буде можливість надавати «сторожових собак». Вимоги для наявності таких очевидні: кінологи, природно собаки та місце для їх вигулу і тренувань.

Крім іншого, у вашому агентстві ви можете організувати стрілецькі курси. Як говориться «люди Вбивають людей, а не зброя», і це висловлювання ясно вказує, чому людина, що володіє зброєю, повинен вміти безпечно використовувати його, зберігати і підтримувати.

Ви також можете проводити заняття з підготовки новобранців та інших людей, які хочуть зробити кар'єру в цій області.

У будь-якому випадку успіх бізнесу залежить від того, наскільки ефективні та якісні пропоновані послуги, які відрізняються і, які (бажано) краще, ніж у конкурентів.