Відкриваємо салон краси для найменших

У маленькому містечку чи великому місті перукарських студій та різноманітних салонів краси достатньо, а домашні майстри завжди публікують свої оголошення у газетах. Подібного роду заклади всі ми багато разів відвідували і напевно бачили вивіски на стіні: модельні стрижки, жіночий зал, чоловічий зал і т. п. Але хто-небудь з вас бачив окремий дитячий зал або тільки перукаря для дітей? Сумніваюся. Але, насправді, досить непростим завданням є дитяча стрижка. Адже іноді потрібно докладати неймовірні зусилля і переконання для того, щоб дитина просто тримав правильно голову.

Таким чином, ми з вами натрапили на проблему в сфері обслуговування. Скориставшись цим, є можливість заснувати прибутковий бізнес, що приносить стабільний прибуток. У цій статті ми проаналізуємо ідею відкриття дитячого салону краси. Безсумнівно, багато мам і тата самостійно стрижуть свою дітвору або водять до майстра «по знайомству». Тому, для отримання сталого потоку клієнтів, вас очікує досить нелегкий шлях, який здатний показати і довести вірогідним клієнтам переваги та користь від відвідування вашого дитячого салону.

Для початку, потрібно знайти та орендувати приміщення під салон. 13-15 квадратних метрів має бути достатньо для розміщення 3-4 клієнтів і, відповідно, робочих місць. Далі подбайте про інтер'єр, який повинен бути приємним для дітей: дзеркала химерної форми, телевізор з мультиками, дитячі зручні крісла, герої з казок, кольору яскравих відтінків, малюнки на стінах і т. п. Щоб з боку потенційних клієнтів привернути більше уваги, крім цього організуйте ігрову кімнату з м'якими килимами іграшками і шведською стінкою.Подбайте і про батьків, а точніше про зону очікування для них: кавовий автомат, книжкова полиця, журнали, телевізор і т. п.

Якщо відповідна атмосфера вже створена, потрібно перейти до наступного етапу. Для найкращої роботи вам знадобиться 4-5 майстри з позмінної роботою, а також прибиральниця і адміністратор. У разі, якщо ви є перукарем, можна зайняти посаду адміністратора і майстри. В пріоритеті, знайомство ваших співробітників з примітивними психологічними і педагогічними навичками спілкування з дітьми. Якщо таких навичок немає, тоді вам потрібно організовувати для своїх співробітників регулярні тренінги.Це важливо, так як якщо малюки заплачуть, і з заплаканими очима підуть від вас, батьки навряд чи коли-небудь ще до вас приведуть.

Як і в будь-якому бізнесі, рекламна кампанія, бажано велика, піде тільки на користь. Оголошення в місцеві газети і журнали це добре, але цього мало. Ваш салон повинен бути прорекламований в мережі інтернет. Також розклей афіші, яскраві і веселі, по поштовим скринькам роздеріть проспекти (бажано кольорові), додайте покажчики-таблички, роздайте буклети тощо Якщо кошти дозволяють, підключіть до реклами телебачення і радіо.Продумайте, крім цього, цікаві акції, що створюють імідж, наприклад, подарунки у вигляді цукерок (невеликий, але приємний сюрприз), для постійних клієнтів дисконтні програми, на дні народження знижки і т. д.

Було б здорово, якщо б роботу ви організували так, щоб мами з татами могли не турбуватися за дитину і на якийсь час залишити його. Організуйте, крім перукарських послуг, манікюрний кабінет, так як акуратно обстригати дитячі нігтики завдання не з легких. У вас також з'явиться можливість для відкриття масажного кабінету. Загалом, була б фантазія.

Таким чином, збільшення кількості клієнтів, почитали ваш салон краси, зробить їх щасливішими, а ваш дитячий салон краси перетворить в справжній розважальний клуб з пересічною перукарні.