Відкриваємо школу перукарської майстерності

В наш час науково-технічного прогресу і високих технологій перукарі також виходять на нові рівні. З'явилися, у величезній кількості, самі незвичайні інструменти для фарбування, завивки та стрижки волосся. Майже щодня світовими компаніями розробляються величезна кількість засобів (спеціальних) для додання волоссю потрібного кольору, об'єму і форми, а також для догляду за ними. Вражає і різноманітність варіантів зачісок, які пропонують салони краси.
Курси і школи перукарського мистецтва стають перспективним і затребуваним справою. Так як в цій творчій і вкрай цікавої професії дуже багато молоді люди і дівчата виявляють бажання себе спробувати. Так давайте ж скористається даною потребою і розглянемо, як відкрити курси перукарської майстерності.
Для початку вам будуть потрібні викладачі. В ідеалі, вони повинні мати нагороди і титули. Приміром, призер якого-небудь серйозного змагання серед перукарів або чемпіон міста з перукарського мистецтва.
Якщо ж ви самі практикуючий фахівець, тоді взагалі чудово. Адже ні для кого не секрет, що найбільш відомими та успішними школами перукарів керують стилісти з гучним ім'ям. До такого роду людям і учні будуть вибудовуватися в чергу і підтягнуться професійні викладачі.
Насправді дуже складно знайти стоять викладачів. Більшість з них вже ведуть свої курси перукарської майстерності або працюють в елітних салонах. Можливо, вам вдасться їх переманити. Для цього запропонуйте привабливі умови, створивши приємну атмосферу. На зарплату викладачам грошей шкодувати не варто.
Далі на освітню діяльність потрібно отримати відповідну ліцензію. Адміністрація вашого міста вам її видасть.
Наступний етап — пошук приміщення, точніше двох. У першому буде офіс для прийому клієнтів. Тут десяти квадратних метрів буде цілком достатньо. На місце менеджера по роботі з клієнтами, в офісі, посадіть молоду дівчину з приємною зовнішністю. З меблів і обладнання знадобляться комп'ютер з принтером, крісло і стіл. Також диван і кілька зручних крісел поставте для відвідувачів. Для створення потужного психологічного ефекту на потенційних учень повісьте на стіни нагороди ваших викладачів і їх фотографії.
Друге приміщення необхідно для навчального класу. Нехай воно буде світлим, просторим і великим. Посилаючись на санітарні норми, 10 кв. м. приміщення повинно припадати на одного учня. Рахуйте самі. З точки зору обладнання, робочі місця повинні бути обладнані мийкою, стійкою, кріслом і великим дзеркалом. При придбанні недорогого вітчизняного обладнання, на кожне місце піде не більше 12 тис. рублів. Місцерозташування для школи теж грає важливу роль. Парковка і автобусна зупинка поруч в пріоритеті.
Кожному учню потрібно купити тренажер-манекен, на якому будуть відпрацьовуватися практичні уроки з перукарської майстерності. За один такий манекен потрібно буде віддати до 2 тис. рублів. Під час практики також знадобляться витратні матеріали, тобто всілякі лаки, муси, фарби і т. п. З точки зору інструментів, то, звичайно, кожен учень їх здобуває сам. Часто школи перукарського мистецтва відкривають свої магазини, де продається всі необхідні інструменти і витратні матеріали, надаючи знижки своїм учням. Це може бути також додатковим джерелом прибутку.
Навчаються у таких школах в межах 3 місяців. Як тільки практична частина закінчена, учні здають іспити, отримуючи диплом перукаря. За тримісячне навчання можна брати з людини близько 35 тис. рублів. Можна навчати одночасно кілька груп, для того, щоб більш раціонально використовувати орендовану площу. Можна також організовувати одноденні тренінги. Їх вартість може досягати 5 тис. рублів з людини.
Налагодьте зв'язку з парочкою перукарських салонів. Так ви зможете після закінчення курсів працевлаштовувати ваших учнів. Так ви підвищите престиж вашої школи. Успіхів вам!