Відриваємо школу для молодих мам і тат

Раніше закордоном, тепер і у нас в країні популярністю стали користуватися освітні установи, які по праву можна назвати унікальними — школи для молодих мам і тат.

Деякий час тому подібні курси чи школи зустріти можна було лише закордоном. Тепер аналогічні школи відкриваються активно і у нас. Це обумовлено головним чином тим, що цінність досвіду інших людей підвищується, з'являється бажання бути готовим до всякого роду обставинами. Сьогодні корисно, актуально і модно переймати досвід старших людей.

Для молодої сім'ї народження дитини це дуже серйозний крок. І чим краще молоді батьки будуть до нього готові, тим менше після народження дитини виникне у них проблем і питань. І саме школа для молодих мам і тат дасть можливість отримувати відповіді на ці непрості питання.

Всі молоді або майбутні батьки у вашому місті, як можна здогадатися, буде вашою цільовою аудиторією. Зараз давайте проаналізуємо головні етапи відкриття такого роду бізнесу.

Для початку знайдіть викладацький склад. У виховних питаннях кращим вчителем хто є? Природно, досвідчені мами, які народженню і вихованню своїх дітей присвятили купу часу. Тут головне досвід. Теоретики нам не потрібні. Потрібні успішні практики. Від ваших амбіцій і можливостей для відкриття школи молодих мам і тат буде залежати викладацький склад. Якщо ви маєте намір набрати одноразово по одній групі, тоді потрібно на кожен напрямок по одному викладачеві.Якщо ж у ваших планах одночасно вести кілька груп батьків, тоді фахівців буде потрібно більше. Втім, при правильному складанні розкладів, одночасно кілька груп молодих мам і тат зможуть навчати одні і ті ж викладачі (як, наприклад, в університетах або школах).

В якій частині міста буде знаходиться ваша школа також досить важливе питання. Тобто доведеться поклопотатися про пошук приміщення. Тут, знову-таки, дуже багато залежить від ваших уподобань і планів на розвиток. Одній аудиторії буде цілком достатньо для однієї групи.

До речі, подібного роду бізнес ви можете почати і зовсім без приміщення. Для цього можна для молодих батьків навчальні курси організувати безпосередньо у себе вдома. Головною умовою тут є велика квартира, яка зможе вмістити групу з 4-7 чоловік.

З точки зору розподілу уроків, тут краще звернутися до окремих напрямках. Наприклад, перших кілька занять можуть бути присвячені новонародженим і догляду за ними. Для молодих пар найстрашнішим є саме початковий період. Кілька наступних занять присвятіть годування малюка. Після про гігієну і купання. І т. д. Цілу серію уроків, бажано окрему, приділіть безпосереднього виховання дітлахів.

Бажано щоб певні курси для молодих мам і тат можна було вибирати. Наприклад, хтось може побажати ознайомиться лише з виховними моментами. А курс щодо годування буде цікавий комусь іншому. Врахуйте все це. У вас з'явиться можливість залучити більше клієнтів, якщо ваша система навчання буде трансформується і гнучкою.

З точки зору реклами, тут підійдуть традиційні засоби масової інформації (радіо, телебачення). З точки зору ефективності такої реклами звичайно можна засумніватися. Молоді мами і тата інформацію знайти намагаються, в першу чергу, в мережі інтернет. Ось сюди свою увагу спрямовувати і потрібно. Створіть сайт школи. Особливу увагу приділіть вашого регіону. Адже потенційні клієнти, наприклад, Владивостока вас зацікавлять навряд чи, якщо ви живете в Пітері. Втім, для розширення або навіть видалення територіальних кордонів, ви можете пропонувати онлайн-навчання вашим клієнтам.