Виготовлення візитних карток

Погодьтеся, що в даний час без візитних карток буде дуже складно обходитися. Адже там зазначена найважливіша інформація, з її допомогою ви завжди зможете знайти людину, зв'язатися з ним зручним вам способом і отримати бажане від зустрічі. Саме тому, виготовлення візитних карток – дуже затребуване виробництво на даний момент.

Історія виникнення візитної картки

Перш ніж почати будувати бізнес на виготовленні візитних карток цікаво буде дізнатися, звідки пішло початок цих незамінних в наш час маленьких речей. Взагалі, перші візитні картки з'явилися в Стародавньому Китаї, в третьому столітті до нашої ери. Це були своєрідні бамбукові дощечки, які фарбували лице в червоний колір. Такими картками володіли тільки чиновники. Картка мала в собі інформацію про ім'я власника, прізвища, а також займаної посади.

На цьому історія візитної картки не закінчується. Далі вона почала розвиватися у часи правління короля Людовика XIV. Перші справжні візитні картки з'явилися якраз у сімнадцятому столітті. Вона називалися «карти для візиту». Але вони все ще були атрибутами вищого суспільства. Це відбувалося із-за дорожнечі виготовлення. Адже візитні картки того часу виготовлялися вручну, за замовленням, на картках зображували сімейні титули, імена і герби.

Приблизно через сто років після цього візитні картки з'явилися і в Росії. Спочатку вони були, як і при розвитку атрибутом багатіїв, вищого суспільства, а потім почали входити в життя людей не настільки високого класу. Потім, після революції в тисяча дев'ятсот сімнадцятому році, візитна картка втратила свою цінність і вийшла з обігу. А знову візитки отримали популярність і поширеність приблизно у вісімдесяті роки, коли в нашій країні почало розвиватися підприємництво.

Приміщення

Так як виготовлення візитних карток багато місця не потрібно, ви можете влаштувати бізнес прямо вдома, або взяти в оренду офіс. Для цього вам буде потрібно не більше 20 квадратних метрів. На цих площах ви зможете розмістити столи з комп'ютером за встановленими програмами для обробки і формування макетів візиток, принтером, а також різак для паперу.

Обладнання

Тепер вам потрібно обладнати приміщення – домашній кабінет або офіс. Першим ділом вам знадобиться комп'ютер. Потім придбайте струменевий кольоровий принтер. Також, вам обов'язково знадобиться різак для паперу (або гільйотина). Ну і наостанок не забудьте обзавестися ламинатором. Адже деякі клієнти захочуть зробити свої візитки картонними та ламіновані. Не забудь і про витратні матеріали. У це поняття входить фарба для принтера, папір різної щільності і плівка для ламінування.

Тепер вам потрібно подбати про програмне забезпечення. У вас на комп'ютері повинні бути встановлені різні графічні редактори, програми для створення макетів візитних карток. Вам будуть необхідні такі графічні пакети, як Adobe PhotoShop, Adobe Illustrator або Corel Draw. Такими редакторами зазвичай користуються професійні дизайнери. Але, такі програмні пакети дуже дорогі, тому ви можете знайти в Інтернеті безкоштовні програмні пакети аналогів цих редакторів.

Також, існують спеціальні програми для створення візиток. Ну і якщо у вас немає ніякого досвіду роботи з графічними редакторами, ви можете відвідати курси для дизайнерів. Або просто сходити на курси навчання таким програмам.

Розвиток

Вам дуже пощастило, якщо ви – творча людина. Дуже часто трапляється, що люди шукають і не можуть знайти виробника нестандартних візиток. У наш час багато хто люблять дивувати. Тому останнім часом незвичайні візитки навіть потрапляють на конкурси і стають відомими на весь світ. При цьому, якщо ви будете виготовляти незвичайні візитки, це буде коштувати замовнику набагато дорожче, адже це буде ексклюзив. А ексклюзив завжди цінується дорожче звичайних стандартних макетів.

Також, коли ви розвинете свою клієнтську базу, ви можете розширити виробництво, найняти собі співробітників і брати великі замовлення. По-перше, це цікаво, по-друге, це прибутково.

Фінанси: доходи і витрати

Отже, на що ви будете витрачати свої кошти і як їх заповнити. Для початку розглянемо, скільки вам буде виходити одна візитка. Один аркуш для візиток коштувати приблизно шістдесят центів. Такого листа вистачає на сто візиток, так як після того, як ви розріжете лист для візиток, на звичайні листи, вийде приблизно дев'ять листів. Отже, на одну візитну картку вартість листа буде становити приблизно шість десятих цента. Вартість картриджа становити приблизно чотири тисячі центів, цього вистачає як мінімум на сто аркушів А4. Виходить, що на один аркуш А4 йде сорок центів.Це по чотири центи на одну візитну картку. Порахувавши всі витрати, у вас вийде чотири цілих шість десятих центи на одну візитку картку. Якщо ж ви будете самостійно заправляти картриджі, це буде в кілька разів дешевше.

Тепер перейдемо до того, скільки ви будете отримувати від замовлень. Отже, звичайна чорно-біла візитна картка коштує приблизно від п'яти до семи центів, кольорова ж візитка обійдеться клієнтові в десять-п'ятнадцять центів. Припустимо, у вас замовлення на рівну кількість чорно-білих і кольорових візиток. Якщо порахувати, що середня вартість цього замовлення буде складати близько десяти центів на одну візитну картку. Для того, щоб отримати дохід за місяць в сто доларів, вам необхідно виготовити тисячу візиток. Це буде не так складно, адже зазвичай роблять замовлення на візитки від ста штук.Якщо ви зможете обслужити десять таких клієнтів, у вас вже буде прибуток в сто доларів. Або ж ви можете обслужити двадцять клієнтів по п'ятдесят штук на замовлення.

Всі розрахунки враховувалися на чотирьох годинний робочий день. Встановіть собі повний робочий день, і ви зможете заробляти за двісті доларів за місяць. А коли клієнтура налагодиться, то й набагато більше.

Реклама

Так, ви створили свою фірму з виготовлення візитних карток. Тепер вам потрібно створювати клієнтську базу і розвивати її, для отримання бажаного доходу. Вам потрібна реклама. Звичайно, ви можете розміщувати оголошення про свою фірму в засобах масової інформації, в Інтернеті або на радіо і телебаченні, але це все дуже дорого. Найпростішим способом швидко і якісно поширити інформацію про себе – це сарафанне радіо. Як же влаштувати цей процес у вашій сфері діяльності. Дуже просто. Влаштуйте акцію з виготовлення безкоштовних візитних карток.На ній ви зможете розмістити інформацію про виробника візитки та адресу або телефон, куди можна звернутися. Так, побачивши якісне виготовлення і фірмову «родзинку», потенційні клієнти звернуться до вас з проханням про виконання замовлення.

Висновки

Таким чином, при правильному підході і розумному розподілі часу і сил, ви зможете сидячи вдома або в офісі заробляти непогані гроші. Головне, зарекомендувати себе і справа буде просуватися.