Виробляємо іграшки для зняття стресу

Ритм сучасного життя має певні наслідки і диктує власні правила. Сьогодні модно бути успішним, мобільним і динамічним. Однак, це в якійсь мірі проблематично. Так як життя в прискореному темпі, постійні перевтоми і напруженість — це все відбивається на нашому здоров'ї, самопочутті і настрої. При постійному бажанні встигнути все, часто може виникнути дуже неприємне явище — стрес або, в гіршому випадку, депресія. Цікаво те, що більшість жителів міст-мільйонерів схильні цим явищам.Якщо говорити звичайною мовою, так наш організм реагує на численні подразники і зовнішні фактори. Потрапив в пробку — роздратування, на роботу запізнився — знову таки причина для роздратування, не встиг вчасно впоратися обов'язками або крупний завалив замовлення — і знову нервуєш, тривожить, переживаєш.

Обговорюючи антистреси, ми маємо на увазі їх найпростіші типи – іграшки (м'які), які містять у собі особливий наповнювач, що впливає на нас заспокійливо. Наповнювач це не що інше, як гранули, розміром не більше одного міліметра, з полістиролу. Такі іграшки, завдяки цим гранулам, в руках м'яти дуже приємно. Крім цього, для здоров'я даний матеріал абсолютно нешкідливий, водонепроникний і вкрай дешевий. З точки зору оболонок для іграшок, як неї використовується або міцне синтетичне еластичне волокно (лайкра), або міцний трикотаж.

Саме ці матеріали лягають в основу процесу виробництва іграшок для зняття стресу. У самих же виробів вигляд може бути самий різний. Виконані іграшки можуть мати вигляд якихось абстрактних фігур, смайликів або навіть тварин. Тут все обмежується виключно власної (вашої фантазією. Приймати замовлення можна також на виготовлення особливих, ексклюзивних іграшок, макет яких надає сам замовник.

Одними витратними матеріалами (сюди можна включити різноманітні стрічки, намистини, нитки, голки тощо) справа не закінчується. Вам також буде потрібно спеціальне устаткування для шиття. У разі, якщо дозволяють кошти, подумайте про організацію свого власного цеху. А якщо вирішили заощадити, тоді на перших порах можна скористатися послугами швейного цеху на стороні. Зрозуміло, для виготовлення звичайних іграшок у вигляді подушки вам вистачить звичайної швейної машинки і оверлока. Тому, складність виготовляються іграшок для зняття стресу буде диктувати кінцевий вигляд потрібного вам обладнання.

Говорячи про штаті співробітників, подбайте про найм дослідної швачки. Практично весь процес виробництва буде триматися саме на ній. Не варто применшувати і значення художника або дизайнера у вашому штаті. Адже прагнучи догодити клієнтам навіть з особливою прискіпливістю, саме ця людина буде визначати кінцевий вид ваших майбутніх виробів, від чого залежатиме і ваша репутація.

Всі антистресові іграшки, які ви будете робити, повинні мати сертифікати. Для отримання сертифікатів необхідно пройти ряд етапів. Зразок кожної випущеної іграшки повинен бути наданий лабораторії на випробування. Після успішного завершення всіх перевірок, вам необхідно отримати на свої іграшки сертифікат від акредитованого центру сертифікації.

З точки зору збуту вже виготовленої продукції, для більшості підприємців даний етап виступає як найбільш незрозумілий і складний. Каналів збуту є кілька. В першу чергу, це різні магазини сувенірів та іграшок. Уклавши договори з ними, партії своїх іграшок ви можете поставляти їм. Можна також реалізовувати свою продукцію шляхом відкриття власного магазину. Однак, на сьогоднішній день, коли розвиваються високі технології, одним з каналів збуту, які є найбільш перспективним і швидким, безумовно, є інтернет. Відкрийте свій інтернет-магазин.Або продавайте іграшки з допомогою сторонніх сайтів, оплачуючи їм партнерські винагороди. Почати торгівлю можна навіть на міжнародних аукціонах. Вибирати вам. Успіхів вам!