Автоматичне очищення взуття

Давайте розглянемо щодо прибутковий і дуже простий бізнес, за допомогою якого ви возимієте можливість отримувати як основний заробіток, так і просто додатковий пасивний дохід. Ідея такого підприємства може викликати у багатьох кілька неприємні асоціації. Той час, коли це заняття було не престижними, коли подібним працею займалися практично жебраки і напівголодні миряни, працюючи, так би мовити, за їжу, вже давно пішло в небуття. Ніні окремих чистильників взуття ніде не зустрінеш, а їх місце зайняли автомати.Подібного роду бізнес буде актуальний в ділових і торгово-розважальних центрах великого міста, де є маса людей, які одягаються в класичну шкіряне взуття. Таким людям важливо, як вони виглядають. І, як усім відомо, одним з елементів гардеробу на який при зустрічі звертають увагу — взуття.

Важливо зауважити, що привозять якісне взуття до нас не тільки з інших країн. Сьогодні виробники взуття в нашій країні надають ринку дуже добротну продукцію, яка відповідає всім стандартам сучасності. І, всім відомо, що для довгого збереження і служби вашого взуття за нею потрібен якісний догляд. Щоденний догляд за взуттям обходяться набагато дешевше, ніж покупка нової пари.

Щоб запустити подібного роду бізнес з нуля необхідно закупити кілька апаратів для очищення взуття і спробувати домовитися з адміністрацією одного з бізнес-центрів про умови та місце його розташування. Більшість таких апаратів мають схожий пристрій і обладнані трьома щітками-валиками з кінського волоса і дозаторами кремів. Двоє з валиків пристосовані для очищення кремом відповідно темної і світлої взуття. Третій валик потрібен для очищення взуття від бруду. Зручно, не чи правда?

При натисканні гумовою підошвою кнопки пристрій запускається і починає чистку. Сама кнопка розташована під щітками. При цьому, для якісного очищення з допомогою цього апарату однієї пари взуття досить близько трьох хвилин.

Дуже часто, подібного роду апарати встановлюються в готелях, офісах і ресторанах. Адміністратори вищезазначених установ, користуючись цією послугою, прагнуть комфортну атмосферу під час перебування їх відвідувачів і як наслідок до підвищення власного статусу. Тому подібного роду послуга безкоштовна в цих закладах. Таким чином, для того щоб апарати для чищення взуття приносив прибуток, потрібно встановлювати їх в прохідних і людних місцях. До їх переліку можна віднести тротуари центральних вулиць міста, торгово-розважальні центри, ринки, вокзали, станції метро і т. д.Потрібно враховувати, що, користуючись саме громадським транспортом, люди більше всього брудняться (за винятком паскудної погоди), і при виході з нього захочуть начистити взуття до блиску і повернути їй колишній вигляд.

Ціна подібного роду машинки для чищення взуття становить близько 400-700 доларів. Думається, що вам було б не комфортно займатися обов'язками касира і збирати гроші з перехожих, або когось наймати на таку посаду, тому раціональніше здійснювати покупку апарату вже з терміналом для введення грошей (монет і купюр). Не дивлячись на те, що подібне удосконалення вам буде коштувати ще близько 110-220 доларів, це полегшить вам «тягар» вашого бізнесу. По суті, це буде схоже вендингу.

Що стосується обслуговування — в середньому, один раз заправляючи бочок кремом, ви можете розраховувати на чистку до 300 пар взуття. Ціна взуттєвого крему за літр коливається в межах 20-30 доларів, набір щіток — 110-160 доларів. До речі, щітки зношуються не так і швидко – десь після очищення 3500 пар взуття. У разі, якщо вашими послуги будуть затребуваними як мінімум 25 людьми в день, при тому що одна чистка буде коштувати близько 25-35 рублів, апарат окупитися приблизно за 4 місяці (були враховані вартість електроенергії, оренди місця та витратних матеріалів).

Поставивши у вашому місті маленьку мережу з подібних апаратів, у вас з'явиться можливість отримувати стабільний дохід, витрачаючи всього пару годин щодня на їх обслуговування.